şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pek çoğunuzun adını dahi duymadığı bu futbolcu trabzonspor'dan 885.000 usd karşılığında beşiktaş'a transfer ediliyor. oyuncunun trabzonspor'da sadece 3 (yazıyla üç) dakika forma giymesi ise konuyu daha ilginç kılıyor.

  sözleşme görüntüsü ve iddialar detayları ile birlikte linkte.

  nasıl bir potansiyeli varsa artık?

  http://www.haberturk.com/…turker-yazdi-1867284-spor
 • hakikaten enteresan bir transfer olayı.

  altından kötü kokular geliyor.

  (bkz: mertcan çam)

  edit: ayrıca bu haber uğur dündar'lı eski zamanların "araştırmacı gazetecilik" tarzı bir haber tadı bıraktı ağzımda. o bakımdan da hoşuma gitti.
 • bu transfer trabzonspor maçından önce falan yapılmadı. bir buçuk ay oluyor. yani transfer döneminde. o zaman bu haberin yapılmaması manidar. aslında manidar değil, besbelli beşiktaş düşmanlığı işte. trabzonspor maçıyla alakalı zorlama bir şey bulmuşlar. yazık siz de atladınız hemen. transfer döneminde yapılan bir transfer ile ilgili şike imasında bulunabilmek saçmalık.

  edit: entry'ler yavaş yavaş silinince ben kendi kendime atıp tutuyor gibi görünmüşüm, olay böyle değil aslında. umarım başlık başa kalmaz. edit sonu.

  ha eğer menajer mevzusu ise, o zaman haberin bıraktığı intiba sıkıntılı çünkü daha çok şike düşüncesi oluşturuyor. beşiktaşlı olmayanlar da bunu ima ediyor çoğunlukla. basit bir menajer kazığı böyle dillendirilmez.

  ayrıca koskoca trabzonspor 885.000'e maç satıyorsa, ucuza gitmiş derim.
 • bu haberi yapan gazeteci (!) şey değil mi ya? hani bir negredo transfer haberi vardı, fenerbahçe'ye bedava teklif edilmişti, ffp kıskacındaki fenerbahçe negredo'yu bedavaya almamıştı da 5 milyon euroya soldado'yu almıştı sonra da beşiktaş negredo'yu sözleşme fesih bedeli ödeyerek transfer etmişti falan?
  sonra da kulüp şu açıklamayı yapmıştı hani.

  ha evet oymuş...
 • normal olmayan bir şeyler olduğu kesin ama maç satmak ile bağdaştıran salaktır.

  zaten süper ligde bir maç kazanınca 2 milyom tl'ye yakın para kazanıyorsun.
 • maç satmaktan bahseden arkadaşlar bir zahmet gitsin turkiye süper liginde maç kazanıldığında kaç para alınıyor bir baksın.
 • neredeyse bedava verilen olcay'dan sonra olan transferdir. nasıl bir diyetse öde öde bitmedi
 • 29 ocak 2018 tarihinde imzalandığı söylenen anlaşmaya göre verilecek 5 çekin birincisinin vadesi 09.02.2017. bi bakınız vardı ya ben neyse bi şey demiyorum gibi falan. onu birisi veriversin.
 • bu tiner-hamsi ilişkisi mide bulandırmaya başladı artık.

  tinerciler geçen sene sakallı barzoyu yok pahasına yolladılar, şimdi de bu çocuk üzerinden para aktarıyorlar hamsi tarafına.

  nasıl gizli kapaklı yapmışlarsa transfer döneminde, milyonlarca tinercinin dakika dakika transfer haberi beklediği bir dönemde, üstelik kap bildirimi de yapmadan, sessiz sedasız, kimseye çaktırmadan(!), basına bile tanıtmadan bir transfer yapılıyor.

  fikonun tüpçüye yaptığı şantaj ortada, hamsilerle olan pis ilişkileri ortada. şeref şeref diye kafa siken takım tarihin en şerefsiz şampiyonluklarını aldı...

  herşeye rağmen sonunuz yakındır...
 • bu beşiktaş’ın olduğu yerde yine şaibe var. bak sen şu işe.