şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ikinci devrede orta kafa gol izlemek, bu kısır futbolla ızdırap çekmek istemiyoruz. başkan talisca rüyasından uyandığında mayıs ayı gelmiş, şampiyonluk kaybedilmiş ve fasulye sırığı bavulunu toplayıp avrupa takımlarıyla transfer pazarlığina gitmiş olacak. sezon başı başka takımlara imza atmak için son güne kadar gelmemişti zaten. başkan taliscanin bonservisini alıp ileride para kazanma sevdasından vazgeçmelidir.

  tiki takaya dönmemiz için acilen pasör 10 numara alınmalı. talisca hazır çin'den teklif varken yollanmali. oradan gelecek 4 m euro da kaynak. sosa dünyanın sayılı oyun kurucularından biri değil. 2 yıl önce tiki takanin merkezi olduysa, orta halli bir pasör 10 numarada bu işi çözer. ganso, mata gibi isimler gündeme geldi ama maalesef olmadı.

  şahsen başkanın hoca ya oynatması için talisca konusunda telkinde bulunduğuna eminim. osmanlı maçını saymazsak ligin üst sıralarında en az gol atan takım beşiktaş. talisca'nin şut atmaktan başka hiç bir özelliği yok. önde pres yok, ara pası yok, verkaç yok, dribling yok, duvar olma yok, yalancı koşu yok. yok oğlu yok. koca 6 ay ligde 17 maç 3 gol 3 asist. üstelik talisca sahadayken biz bir kişi eksik oynadığımızı geçen yılda söylüyorduk. o kadar maç almasına rağmen.

  oldu olacak sağ kanada da usain bolt u alalım. çok iyi bir özelliği var. hızlı koşuyor. başka özelliği de yok.

  eldeki kuş daldaki kuştan iyidir. ts sosa'nin bonservisini almayacak gibi. ts ile 15 ocakta sözleşmesi bitiyor.sosa hanımın gazıyla ve avrupa'ya dönüp kendini ispat etme hevesiyle gitti. ama giderken 7.5 m euro kazandırdı. bize kötü söz söylemedi. başkan ve taraftar kızmakta hakli. ancak şu saatten sonra sosa ya karşı duran kim olursa olsun bunun adı "kibir" dir. çünkü beşiktaş'ımın menfaati her şeyden önce gelir. yönetim sosa'yı getirmeli.

  başkanım şampiyonluk kaçsada seni seviyoruz. zorumuza giden avrupa'da harika skorlar alırken, ligde bırak maç kazanmayı gol atmakta bile zorluk çekmemiz. iki yıl önce şiir gibi top oynayan bizi gururdan ve keyiften uçuran takımı, bugün tüm deplasman maçlarında umitsizce seyretmemiz vallahi içimizi kemiriyor. koca beşiktaş'ı talisca sevdasına yedirmeyin.

  dün ntvspor da beşiktaş kanat organizasyonu ve orta çalisiyor diye haber geçti. çirkef bunu duyduğunda avuçlarını ovuşturmadiysa bende hiçbir şey bilmiyorum.
 • voleybol takımına transfer yapıyoruz sandım.
 • voleybol takımının mı ?
  bırak hücumcuları takımın defans oyuncuları bile ziyadesiyle pasör zaten . ligin ilk yarısında en cok pas yapan beşiktaştı.
  bize lazım olan ligde motive olabilmek..