şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fikret orman'ın akp batman kongresine katılması ile resmiyet kazanmış durum. siyasi parti lideriyle poz vermek, cumhurbaşkanlığının düzenlediği ramazan şenliklerine katılmak falan değil, resmen parti kongresine katılmış.

  yahu beşiktaş'ı temsil eden insanın akp kongresinde işi ne? beşiktaşlı chp'liler, iyi partililer ve diğerleri yürüsün gitsin mesajı mı veriliyor?
 • (bkz: atma ziya)
 • yönetici seviyesinde doğru önerme. çoğu kurum gibi beşiktaş da kendi kitlesinin isteklerini göz ardı ederek iktidar partisinin çevresinde yer kapmaya çalışıyor. bu devran dönecektir elbet. beşiktaş da taraftarına geri dönecektir. lakin şimdiki konjonktürde malum kişinin rızası olmadan herhangi bir alanda başarıya ulaşmak imkansız.
 • beşiktaş'ın resmen akp takımı olması için, fikret orman'ın akp kongresine katılması yeterli miydi yani? mesela kralın takımı real madrid seviyesine çıkmış mı oluyor böylece beşiktaş? bu iş için 115 yıllık, cumhuriyetten dahi eski camianın birkaç kısa yılında başkanlık yapmış bir ferdinin bir partiye üye olmuş gibi hareket ediyor olması sizin için yeterli ise; mesela fenerbahçe'nin stadına ismini veren kişiden ötürü fenerbahçe'nin nazi partisi olarak anılmasında falan sakınca yok gibime geliyor. mekteb-i sultani'den bahsetmiş miydim?

  böyle saçmalıklara vakit harcayacağınıza, mantıklı şeyler söyleyin. çıkıp da yok şükrü saraçoğlu öyleydi, yok mekteb-i sultani kurtuluş savaşı'nda bilmem ne yaptı diyerek savunmaya kalkmayın. sadece lafınızın saçmalığını, anlamsızlığını görün.
 • bir galatasaray'lı olarak, beşiktaş taraftarını gezi parkı direnişinde yaptıklarıyla benimsediğim için katılmadığım önerme.

  herkes şu an uzun'un etrafında, kim gerçekten seviyor? bence sayesinde zenginleşenler yanında ve sevmiyor, sömürülen kitleler saf bir bağlılıkla oy veriyor.

  fikret orman'ın akp il kongresine gitmesi kendisini bağlar. aksi bir çıkarımla, yarın bir gün akp'nin görece üstün olduğu illerdeki herkesi akp'li olmakla itham etmeye varacaktır süreç.

  bugün herkes etrafında, yarın bir gün akp'li olmak belki de utanç kaynağı olacak. bakalım o zaman kim akp'li kalacak. unutmayın ki bir zamanlar fetö'den zenginleşenler şimdi yasalara göre suçlu.
 • terörist ve terör sevici bi partiye angaje olmaktansa ülke refahına ve geleceğine progresif etkileri olan mücadeleci bir partinin takımı olmak evladır. hayreti mucip.
 • ''resmiyet kazanmış''tan sonrasını okumadığım tespit.
 • gizi paykı diyenişi romatikler için güvendiği dağa yağan kardır
 • chp'den belediye başkanı adayı olan gs başkanlarını ne yapacağız? bırakın bu işleri...
 • ulan resmen adamlarin iki bucuk senede psikolojilerini sikip attik. bilincaltlarina yerlestik. ligde dorduncu siradayiz, cuma gunu puan kaybetmisiz. fenerbahce oynuyor. sozluge bakiyorum dillerinde besiktas var. twitter'a bakiyorum dillerinde besiktas var. hocalarinin dilinde besiktas. galatasaray oynuyor. keza ayni durum. cok hosuma gidiyor gercekten. devam devam.