270 entry daha
  • bu sezon galatasaray'i hic izlemedim ne oynar bilmem ama besiktas'in her macini izledigim icin biliyorum,
    bizde bir defans var evlere senlik. karius hala bana guven vermiyor, sol kanat bitik (belki adriano iyilesir diye bir umudum var), takimda herkes birbirinden kopuk oynuyor, mesafeler cok uzun, hep bireysel cabalarla bu gune gelebildik, senol gunes her zamanki gibi oyunu okuma ozurlu.
    bu sartlar altinda gs'yi deplasmanda yenersek sampiyonuz, berabere kalirsak 2. yiz yenilirsek 3. bitiririz.
  • yine tineri fazla çeken bi beşiktaşlının açtığı manasız başlık.umutlandırıp utandırmayın pankartınızı size hatırlatırım.
    not : bu sene de şampiyon galatasaray ;)
  • çok ortada ligin sonucu ama 3 takımın da şampiyonluk şansı var. iyi olan kazansın. beğenmeyen varsa yallah suriye ligine.

not: dolmabahçespor
  • inşallahhhh. kartal büyüktür
  • nasıl ki sincaplar ormanda, penguenler kutupta, balinalar denizde yaşar. beşiktaşın doğal yaşam alanı da üçüncülüktür. arasıra habitatının dışına çıkması bunu değiştirmez.
  • olur mu olur inşallah oleey oley oleeey beşiktaşım oley oleeey..
  • bjk, yea biz şampiyonluk serisine giriyoz havalarındayken gs geldi noktayı koydu. yine koyacak. heşteeeeg neverforget.

thanos gs : you could not live with your own failure. where did that bring you? back to me...

https://youtu.be/oxnvkzkkiee?t=33
  • beşiktaş’ım şampiyon olduğunda burada ki fransa kökenli, beyoğlu’nda yosmalık yapan “yemin ederim hepsi suriyeli” çekip çıkartmalara ne yapmak lazım? bence bir sik söylemeye yapmaya değmez.
    bokunuzda boğulun fethullan köpekleri!
    not : kimse bizden umudumuzu söküp alamaz
  • suriyelileri sahalarında yendik mi bu iş bitmistir.

en ufak ışık olsa bile peşinden gideceğiz.
  • her sene böyle umutlanıp umutlanıp utanan taraftar grubu yine ıslak rüyalar görmeye başlamış...

galatasaray'ın olduğu yarışta , hele ki 3 puan gerisindeysen ve deplasmanda galatasaray'la oynayacaksan... böyle hayaller kurmaman gerekir. geçmişten ders de almıyor ki bunlar. tineri çekince hafıza sıfırlanıyor.

trabzonun beşiktaşı geçip 3. olma ihtimali daha yüksektir. zira galatasaray beşiktaş'a arenada döşeyerek emziği ağızlarına tıkayıp evine gönderecektir.
720 entry daha
hesabın var mı? giriş yap