şükela:  tümü | bugün
  • uefa kulüpler sıralamasında geçen yıl 20.00 bu yıl daha 2. tur maçları başlamadan 19.00 puan toplayarak 39.00 puanla 6. sırayı atletico madrid ve psg ile paylaşmasını sağlamıştır. link

    2 yıllık performansa bakıldığıda en iyi 8 takımın arasına girerek önemli bir başarıya imza atmış olmakla beraber önümüzdeki 5 yıl geçerli olacak bu puanlar seri başı olmamızı ve daha kolay rakiplerle karşılaşmamızı sağlayacak. bu da olağanüstü bir durum olmaz da avrupa'ya sürekli gidebilirsek istikrarı beraberinde getirir.

    öncelikli hedefimiz süper lig şampiyonluğu ve şampiyonlar ligi'nin gediklisi olmakken yanında böyle ekstralar hem maddi hem manevi olarak bizi üst sıralara taşıyor. evimizde beraberliğe sevindiğimiz yıllardan 3 deplasman maçını da kazanan tek takım olmaya, namağlüp gruptan lider çıkmaya kadar geldik. şimdi bunun da üzerine koyup bir çeyrek final yakalamak iyi gelir hepimize.
  • mükemmel bir performanstır. evet kabul ediyorum performansın mükemmelliği kadar grupların mükemmelliğini de belirtebiliriz lakin biz rakip takım taraftarları olarak bunlara söz etmeye haddimiz yok.

    çünkü inanın fb ve gs bu halleriyle bjk'nin oynadığı futbolu oynayamazdı. bjk, gelen bu kura şansını maksimum şekilde değerlendirdi... iyi ki de bu gs'ye, bu fb'ye falan denk gelmedi bu güzel gruplar çünkü murdar olurdu emin olun.

    yalnız bjk tek başına toplamamalı artık bu puanları... artık diğer takımlarımızın da destek olması lazım. destek olabilirsek ileride şl'ye 3 takım göndericek hale gelebiliriz.