şükela:  tümü | bugün
  • bazı bjklilerin basketboldaki avrupa şampiyonluğunu beğenmemesi üzerine sorguladığım şeydir.

tamam beğenmedin ama sen ne yaptın beğenmiyorsun bunu. en büyük başarın ne? benim bildiğim eurochallenge kupası, futbolda en iddialı olduğun bu sene bile halini gördük avrupada kayda değer birşey çıkmadı, hentbol desen yıllardır yatırım mogaz sponsorluğunda orada birşey var mıdır diye baktım o da yok.

edit: görüldüğü gibi hala bazı beşiktaşlıların düzgün bir cevap bile verilemediği başlıktır, yok kudur, yok anana sorsana bakınızları filan, bence sen anana sor delikanlı ben bir başarı göremedim ana sen gördün mü de belki bir cevap verir sana anan. bazıları da lig şampiyonluğu filan diyor yazık la kimin taraftarıysa. *

kaynak veren arkadaşa teşekkürler "eskrimde balkan şampiyonu olan kulüp." başarısı bu imiş hadi anana anlat git eskrimin ne olduğunu şimdi.

not: arkadaşlar böyle analı filan kesinlikle laflar söylemek istemiyorum ama insanı mecbur bırakıyorlar. sadece bir soru sordum ama sanırım birazda yazdıklarımın gerçekliliğinden kaynaklı sinirlendi bu yukarda bahsettiğim kapsamda olan bjkliler. bu sadece bir soru euroleague madem beğenmiyorsun sen ne yaptın? bu kadar basit. biraz medeni olun. euroleague maçları boyunca destekleyen yada desteklemeyip bok atmayan bjkli arkadaşlara teşekkürler. dediğim gibi bu entry durduk yere bjk'ye laf atmak yazılmamıştır eleştiren bjkliler için belirteyim, açıp okuyun bjkli taraftarların yazdıklarını anlarsınız.

edit 2: bu kadar küfürle filan kudurulacağını bilsem cidden başlığı açmazdım, dediğim gibi bu başlık bok atan bjk liler için açılmış başlıktır madem bok atıyorsun bu soruyuda göze alacaksın, diğer bjklilere lafım yoktur başarılar dilerim. siz küfürlere devam edin kendi çapsızlığınız. biride demişki "git eskrimi anana anlat" filan adamı çıldırtırsınız iyi de bir oku bakalım entryleri niye böyle yazmışım.

arkadaşın biri çıldırdı umarım yakın zamanda iyileşir. psg, chelsea filan diye küfür sıçarak dolaşıyor ortalıkta.
  • (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

edit: ahahahah bu başlığı açan nasıl bir vizyon sahibi şuradan görebilirsiniz beyler *

(bkz: #68326894)
  • açacağınız başlıkları sikeyim. sözlüğün anasını siktiniz. 2011 ocak ayından beri buradayım ve hiç böylesini görmedim. seviye daha ne kadar düşebilir ki derken biraz daha düştüğünü görüyorum. ezeli rakipler olarak birbirimizi iğneleriz, birbirimize laf sokarız vs ama biraz kalite olmalı. ben böyle rezillik görmedim. ipini koparanı doldurdunuz sözlüğe, anası sikildi güzelim ortamın. eserinizle gurur duyun götünüze avuç avuç kına yakın. yazıklar olsun.
  • adamlar hala yurtiçi şampiyonluktan bahsediyor. ne köylülükmüş ne görmemişlikmiş arkadaş.
  • bikac saat oncesine dek tarihindeki en buyuk basari kriteri ve ovunc kaynagi galatasaray yenmek olan arkadaslarin, en mutlu olmalari gereken gecede bile besiktas diye zirladigini gormektir sanirim.

bi de aziz yildirim diye bi baskanlari yok ve yildirim demiroren'e ragmen hala ayaktalar. lan daha ne olsun?
  • bazı fenerlileri daha bir kaç saat geçmeden gs'lıların "ama bizim uefa kupamız var " kafasına ulaştığını gördüğümüz başlık.

yanlış gelmişin kardeş hangimizin kupası daha büyük tartışmasına alalım seni.
  • işte aradaki fark.
    fenerbahçeyi sevmek için başarı şart. bakınız aziz başgan kafası.
    galatasarayı sevmek için başarı şart. bu da aslında fatih terim kafası. başarısızlık anında pırrr.

beşiktaşı sevmenin herhangi bir koşulu yok. aslına bakarsan akıllı adam beşiktaşı tutmaz. bu böyle aşk gibi bir şey. ağzına sıçılıyor severken, biliyorsun, ama yine de "çok sevdik be abi" demekten geri duramıyorsun. beşiktaşlı olmak demek başarı beklemek demek değil. başarı gelirse bu sadece formada kenar süsü olur. o formada 5 yıldız 15 yıldız olduğunda daha çok sevmeyeceğiz. sevinmek için sevmedik ki biz. hiç yıldız olmasa da beşiktaş yeter bize. kümeye düşse bilet fiyatları da düşecek diye mutlu olurum. yenmiş, yenilmiş ne fark eder. harbiden ne farkeder kartal, sen hergün yenilsen, uğrunda her şeyden, öyle vazgeçmişken, nasıl vazgeçerim, beşiktaş'ım senden!

işte tam da bu sebeple marşlarınız çok boktan. hissiyatınız, aşkınız formaya değil kupalara. kupa aşkıyla gidiyorsunuz stadlara. biz ise yağmurda çamurda arma aşkına gidiyoruz. 8 değil 18 tane yese yine gideceğiz. kuduracaksınız. anlayamacaksınız. anlayamaz kimse bu aşkı.
  • yahu vay arkadas, sen ezik koyunun neresindensin diye sorduran sorudur.

adam demis ki: "bazı bjklilerin basketboldaki avrupa şampiyonluğunu beğenmemesi üzerine sorguladığım şeydir."

ulan avrupa sampiyonu olmussun ezik. avrupa sampiyonu lan. kendini besiktas'la sinamak niye? ulan avrupa sampiyonu olmus adam diyor ki, sen ne yapmissin?

dayi benim zaten birsey yapma ihtiyacim yok. adam gibi tebrik eder gecerim. helal olsun lan, cidden. bak saka yapmiyorum, sacma sapan mesajlar atma.

lan mesele her ne olursa olsun, avrupa kupasinda sampiyon olmussun. git sevin be kardesim. cidden bu kadar ezik olmayin ulan artik yeter. sanki 100 besiktasli cikip carsida sizin aldiginiz kupayi ovse kupa daha mi degerli olacak? ulan avrupa sampiyonu olmussun dayi bizden ne istiyorsun?

kalkmis biri demis ki hentbolda ne yaptin? dayi 9 kere ust uste sampiyon olmak seni keser mi? zaten biliyoruz futbolda 2 kere sampiyonluk sizi kudurtuyor, cunku zaten bizim estigimiz yillarda siz buyuk ihtimalle dunyada bile degildiniz. ulan soruya bak. takim 9 sene ust uste sampiyon olmus. hala hentbolda ne yapmissin diyor.

e bu adamin kalkip gosterdigi baska konu futbol. simdi kalk git, avrupadan istedigin kadar adam topla. bak 5 degil, 20 degil, 5000 degil. istedigin kadar adam topla. neden avrupa? sizin agladiginiz hakemler gibi orada da izleyiciler tarafsiz. gidin sorun, kim sampiyonlugu haketmis, kim kimin hakkini yemis diye.

yer mi? yemez be gulum. avrupa sampiyonu oldunuz, eyvallah kutlariz. bak tekrar soyluyorum ulan. avrupa sampiyonu oldunuz.

yok sen onu da anlamadin. senin derdin belli. dayi avrupa sampiyonu oldunuz. ama final maciniz besiktas ile degildi. hentbol'da zaten ne yaptiginizi biliyoruz. gidin oglum kurek takimini destekleyin, basketbol ekibiniz super. lan biz iyiye iyi diyebiliyorken bu ne eziklik, cekemezliliktir. simdi acip ugrasmayacagim da umarim bu arkadaslar kezbanlar hakkinda sikayet ediyordur. kezbandan farkiniz var, yanlis anlamayin. biriniz esra, digeri ceyda. kezban cok kotu lan sizin icin.