şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iki yıldır gerçekleşen, bu yıl da gerçekleşecek olay.

tahmini skor: 1-3.

goller: gomis, babel(2), negredo.
  • tinerle herşey mümkün olabildiği gibi bu da mümkündür ... ama realiteler farklıdır. bir de tiner çekip çekip başlık açmalar yok mu .. nasıl gelecek bunun sonu bilmiyorum.

edit: tahmin ettiğim gibi renksiz arkadaşlardan hakaret dolu mesajlar geliyor...yazın hepiniz.. içinizi dökün.. neymiş 2 senedir yeniyorlarmis zaten.. madem yeniyorsunuz ota boka niye başlık açıyorsunuz..sonra tiner muhabbeti de baydi oluyor..yok gs nin 2 yıldızı var bilmem ne ..bu başlıkları actikca tiner muhabbeti devam edecek.. siz seviyeli konu uzattinizda biz mi tartismadik.
  • son yılların klasiği.
  • bizim için artık bir ritüel oldu diyebiliriz. başakşehir maçı daha önemli :)
  • galatasaray o maça şampiyonluk iddiasında gelirse iki cihanı bir araya getirseler de gerçekleşmeyecek olay. kabul edin ya da etmeyin, galatasaray bu ülkenin gelmiş geçmiş en winner takımıdır ve ortada bir kupa varsa o maçı alacaktır. tarihe bakarsanız bunu görürsünüz zaten.

edit: sırf takımıma winner dedim diye ana bacı küfür aldım. yüzüme karşı bu lafları edemezsiniz ama klavye başında rahat rahat yazın tabi. oysa bundan önceki entrymde beşiktaş’ın tarihi olmadığı söylenen entrye karşı takımınızı savunmuştum. ne takımınıza ne de taraftarlarına hakaret ettim ben. sadece kendi takımıma güvendiğimi belirttim. herkes kendi kalitesini yansıtıyor sonuçta. devam edin.
  • tiner değil bu ya, başka bir şey artık...
  • realite neydi?

realite 3-0 dı.
  • normaldir.
    anormal olan tt arena’da galatasaray’ın beşiktaş’ı yenmesidir.