• iki yıldır gerçekleşen, bu yıl da gerçekleşecek olay.

tahmini skor: 1-3.

goller: gomis, babel(2), negredo.
  • bizim için artık bir ritüel oldu diyebiliriz. başakşehir maçı daha önemli :)
  • galatasaray o maça şampiyonluk iddiasında gelirse iki cihanı bir araya getirseler de gerçekleşmeyecek olay. kabul edin ya da etmeyin, galatasaray bu ülkenin gelmiş geçmiş en winner takımıdır ve ortada bir kupa varsa o maçı alacaktır. tarihe bakarsanız bunu görürsünüz zaten.

edit: sırf takımıma winner dedim diye ana bacı küfür aldım. yüzüme karşı bu lafları edemezsiniz ama klavye başında rahat rahat yazın tabi. oysa bundan önceki entrymde beşiktaş’ın tarihi olmadığı söylenen entrye karşı takımınızı savunmuştum. ne takımınıza ne de taraftarlarına hakaret ettim ben. sadece kendi takımıma güvendiğimi belirttim. herkes kendi kalitesini yansıtıyor sonuçta. devam edin.
  • tinerden iyice saçmalamaya başladı bunlar bayerni de yeniyorlardı sözde ama 5iktaş oldular.
  • sürpriz olmayandır.
  • oncesinde basaksehir’ e yenilecegi icin o maca kadar coktan yaristan dusecektir...
  • ya amk ne mal taraftarımız var bi durun amk illa özelden ananıza avradınız küfür etmek mi lazım. oynanmamış maç için böyle entryler yazıyorsunuz.

ergen beyanı. oynanmayan maç için konuşulmaz diyorum.

edit: yazan kamil muhtemelen renkli, galatasaraylıları gaza getirmek için provokatif başlık açıyor. zira hiçbir beşiktaşlı (bkz: #73748051) şu entry i yazmaz.

dikkat dikkat başlığı açan kamil beşiktaşlı değil bilginize

edit 2: adam fenerli çıktı ahahah. favları kontrol edin. sen de favını kaldırırsan elimde caps var merak etme yapıştırırım alnına
  • mümkündür ama gerçekleşmeyecektir. *
  • başlıktaki entrylere şöyle bir göz attım da sanırım yazarların yaş ortalaması 2
hesabın var mı? giriş yap