şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: travma sonrasi stres bozuklugu)

  gecer.;))

  edit:silip kacmis...tipik galatasarayli davranisi;))
 • çok hırpaladılar aslanı, şenol bey lütfen vahşi çalıştırmayın takımı.
 • şimdi neyi konuşalım senle? ankaragücü’nü mü malatya’yı mı? ya da bırakalım şerefli ikinciliklere nail olalım! olmaz ki, biz şerefli üçüncüydük bir aralar. hatta hiç unutmam biz büyük de değildik!
  şimdi oturacaksın ve izleyeceksin beşiktaş’ın başarılarını, diyeceksin ki “biz de bir zamanlar böyleydik be.” sonra “vay be helal olsun beşiktaş’a umarım yolları açık olur”...
  sizin önceki başarılarınız bizi alakadar etmez. bizim ikinciliklerimiz de duruşumuz da bize. ister sana itici gelsin isterse tüm türkiye’ye. başarılı oldukça yolumuza taş koymaya çalışan, kıskanan ve nefret edenler olacaktır. biz ise yine önümüze bakıp ilerleyeceğiz.
  şimdilik kıps
 • mikrop olan beşiktaş değildir. beşiktaş taraftarıdır. bunun da sebebi tüpçüyle ormandır. çözümü çaresi yok. başa gelen çekilir.
  kısmen katıldığım önermedir.
 • bunu söylerken türk futbolunun mikrobu olan beşiktaş'ın son birkaç senede tek başına türkiye'nin uefa'daki ülke puanını yükselttiğini de bir kenara not etmek gerekir. hem de bunu rakipleri yarrak-kürek takımlara ilk turdan elenirken yapmaktadır.

  amk herifleri dün 7-8 yemediklerine şükredecekleri, fakire sadaka dağıtacakları yerde hala beşiktaş beşiktaş diye ağlayıp duruyorlar. ulan başkasının takımına bu kadar kafayı takacağına, bi dön de kendi boktan takımına bak...
 • ne alakası var amına koyim ya? hayır bu başlığı açan adamı ciddiye alıp cevap yazmak da saçma ama tutamadım. son 3 senedir eze eze top oynamıyor mu bu takım? taraftarları da haliyle keyifleniyor. e neyinden tiksiniyosun o zaman? hakemle maç mı alıyor, yok. başkanı hakem odasını mı basıyor, yok. eski efsanesi terör örgütü üyeliği suçlamasıyla yurt dışına mı kaçıyor, yok. eee? devrim arabaları filminde bir replik vardı "türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz" diye. hakkaten öyle. hiç "beşiktaş hem ligi hem avrupa'yı 3 senedir domine ediyor. ondan önce de kıt kanaat kaynaklarıyla fedasıyla cefasıyla canını dişine takarak oynadı, helal olsun" demek yok. anca birini başarılı gördü mü direk onu da bataklığa, bok çukuruna çekmeye çalışın, ooh ne ala. uğraşıp onların seviyesine çıkmak yerine yok yabancı kuralı, yok mikrop yok şu yok bu anca taş atın. sadece futbol değil her şeyde bu ülke böyle. tipik orta doğu bataklığı.
 • dün akşam "yavaş beşiktaş ciğerimi söktün" diyen taraftarın ertesi gün bildiği tüm kelimeleri bir araya getirerek bir şeyler anlatma çabası.

  (bkz: lessie bize bir şeyler anlatmak istiyor)
 • bir galatasaraylı olarak adamlar dünkü maçta bileklerinin hakkıyla, eze eze yendiler. ikinci yarı tek kale oynadılar. attıklarının çok daha fazlasını kaçırdılar. mikrop aranacaksa futbolda, bir galatasaraylı olarak diyorum bunu, fenerbahçe'ye ve galatasaray'a bakmak gerekir. bayrak taşıyanı, önde gideni bunlar.