şükela:  tümü | bugün
  • bi galatasaraylı mağduriyeti değil
  • akp'li mağduriyetiyle yarışacak bir ağlaklık sergileten şey. her şeyi aziz yıldırım'ın yaptırdığına dair komplo teorisi üretmeleri mümkün. şu bok gibi gündemde çirkinlik kusuyor bazılarınız yemin ediyorum. sikmişim derbisini, maçını, şampiyonunu. canımıza güvenip dışarı çıkamıyoruz, hala neler konuşuyoruz, nelerin derdindesiniz.
  • gotunu yiyeyim ayaklari yapmayin. yemezler
    (bkz: lider besiktas)
  • ülkenin gündemini uefa'dan elenir elenmez meşgul edenlerin; gündemi, beşiktaş'ı ağızlarına dolayarak meşgul etmelerine sebep olan beşiktaşlı. büyük paralarla yaptığınız transferlerinizle, hayal ettiğiniz liderliğe gelememenin ezikliğiyle ne kadarda s-ev-ilesi (-ev-, -ik- ile değiştirilebilir.) tontiklersiniz.
  • bitmedi bitmez amına koduğumun şeyi. şimdi de gs-fb maçı gs-bjk maçından sonra oynanacakmış diye ağlıyorlar. bunun fenerbahçe'ye yararı ne amk? duyduğu tek cümleyi istediği gibi yorumlayıp algı yaratıyor orospu evlatları.

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=lruk2p7zzno)
  • böyle bir şey var. gerçekten var yani, zamanla oluşturuldu bu. bir çeşit psikolojik durum oldu hatta.

en ufak bir durumda, beğenilmeyen bir hakem kararı, fikstür, hatta medyada çıkan yalan haberlerde bile otomatik bir mağduriyet, şiddetli zırlama ve hırçınlaşıp sağa sola saldırmalara kadar gitti. en büyük argümanlarda bile "ama sizinde şöyle oldu, sizinde böyle oldu" tarzı karşı bok atmalarla zırlamalar devam etti. ne bir kabullenme ne bir efendilik gösterme durumu varken ortada, kendilerini efendi ilan ettiler.

muhalif bir grup olan taraftarları (ki bu konuda her zaman destekçileriyimdir) başkanları stat açılışında el pençe (kartal pençesi evet) ortalama 1:30 dakikada 12 kez yağ çekip yalayıp yutmasına ses etmediler, daha geçen gün basın karşısında taraftarın stada yaşa mustafa kemal paşa pankartıyla gelmesi ve stada sokulmaması karşısında; “stada gelen insanlar, siyasi slogan atmaya değil, yıldızları izlemeye geliyor. siyaset yapmak isteyen, partilere gidebilir” diyerek amacı siyasetin dışında olan "mustafa kemal atatürk" sevgisi taşıyan taraftarlarını bile rencide edecek hale geldi. bunlar konuşulduğunda ise size; aziz şike, dursun kulübü mahvetti gibi gibi şeylerle geliyorlar.

elbette sadece beşiktaşa özgü bir durum değildi bu, galatasarayın uefa kupası vardı, fenerbahçe fetöyle şikeyle savaşıyordu ve trabzonsporun verilmeyen kupası vardı. beşiktaş eksik mi kalsındı, ona da bir sorun gerekiyordu ve artık en ufacık bir şeyde bile ortaya çıkan bir olgu oluştu; beşiktaşlı mağduriyeti.

biliyorum çok fazla mesaj atacak taraftar kardeşlerim, lütfen atmayın, ben sizi de seviyorum aranızda gerçekten çok güzel insanlar var efendiler, lütfen bu duruma son verin. sadece beşiktaşlılar da değil, fenerbahçeli kardeşlerim azizin bu durumuna taraftar olarak tepki gösterin, galatasaraylı kardeşlerim dursunu istifaya zorlayın bırakın artık o çocukluğunuzda alınan uefa kupasını, trabzonsporlu kardeşlerim o şampiyonluk kupası konusunu artık tatlıya bağlayın. ve birileri de çıkıp artık şu ülkeyi yıldırım demirören, fatih terim, rıdvan dilmen, arda turan, aziz yıldırım gibi tiplerden kurtarsın.

bir sürü şey yazdım,
    mustafa kemal atatürksporluyum.
  • hakemle transferle federasyonla sınırlı değildir. spikerden bile mağdur olur adamlar. öyle bir mağduriyettir, adı konamaz.