şükela:  tümü | bugün
  • sartlar ne olursa olsun hicbir taraftarin icine dusmemesi gereken durum.
  • gerçek taraftar, taraf olduğu takımdan utanmaz. utanan gerçek taraftar değildir. üzülmek vardır, o ayrı. bir takım şampiyon olurken en az ikisi üçü olamakları için üzülürler. utananlar iyi gün dostudurlar.
  • etrafimdaki hemen hemen butun besiktaslılarin itiraf ettikleri durum.
    (edit:yazıldığı tarih itibari ile)
  • gecici basari yada basarisizligi kabullenemeyen bireylerde ortaya cikan gecici durum. tuttugunuz takimin oyucularinin yada yonetiminin yuz kizartici bir suc islemedigi takdirde ortaya cikmasi gereksiz olan hissiyat.

dort yil sonra gelen edit: evet, bu noktaya gelebiliyormus demek. (bkz: besiktas/@vpr)
  • soytarilarin,haysiyetsizlerin, bilimum riyakarlarin,camia ve renk bütünlüğüne bağlı olmayanların söyleyebileceği bel omurgası kırılmış sözcuk grubu...bunu yazanların beşiktaşlı olduklarindan şüphe ediyorum ve camiamızda böylelerine yer yoktur diyorum*
  • 15 yıl (1967 - 1982 ) şampiyonluk hasreti, çamlıca marka beşiktaş'a yakışmayan tuhaf formalar, uzun yıllar jilet gibi toprak zeminde yapılan antrenmanlar, 2. lige düşen bir basketbol takımı.
    yakın dönemde ise; türkiye kupası finalisti, çeyrek kapasite çalışan bir teknik direktöre rağmen 30. haftaya kadar süren şampiyonluk umudu, profesyonel bir disiplin ve amatör iştahla oynayan yabancı oyuncusuz bir basketbol takımı. ayrıca tesis rahatlığı.
    avrupa kupası maçsız ve kupasız geçen sezona üzülmek normaldir, ancak "utanmak" sözcüğü sarf edilmemelidir...
  • be$ikta$lilik daima gurur duyulacak bir vasiftir, ayricaliktir. be$ikta$lilik, yalnizca bir takimin taraftari olmak demek degildir. (bkz: besiktas sen bizim herseyimizsin) (bkz: besiktas seyircisi efendidir) (bkz: efsanevi besiktas takimi) (bkz: forza besiktas) (bkz: futbolun turkiyedeki yildizi besiktas) (bkz: yaratici besiktas taraftari)
  • besiktasli adam besiktasli olmaktan utaniyorum diyosa besiktasli degildir zaten diye tepki verilesi durum.
  • gerçek bir beşiktaşlının asla düşünmemesi gereken bir durum ... *
  • dün gece taksim tramvay durağında ağlayarak efes extra birasını içen beşiktaş eşofmanlı adamın yaşadığı duygu