şükela:  tümü | bugün
 • edit: evet bu rezilliğin sahibi olan şahıs bile suçunu kabul edip beşiktaş'tan özür dilerken, onun sıvacılığını yapan ve dibine kadar pisliğe boğulduğu için pisliği savunmakta hiçbir beis görmeyen fenerbahçelilere ve yancıları galatasaraylılara başlıktan yol alma vakti gelmiştir:
  murat efendinin özür tweetleri: http://fs1.directupload.net/…es/180505/iicmrtmf.jpg

  --- spoiler ---

  https://twitter.com/…asgo/status/992770625726009353

  finansbank yöneticisi murat şakar'ın bugün oynanan fenerbahçe - beşiktaş basketbol maçına kafasına sargı bezi takıp şenol güneş'e atıfta bulunarak gitmesi sonucu oluşan durum.

  finansbank'la çalışan beşiktaşlı yazarları, derhal finansbank hesaplarını kapatmaya davet ediyorum.

  bu arada finansbank olaydan sonra murat şakar ile ilgili gereken işlemi yapacağını belirtmiş. yapmaları gereken işlem belli: kovmak.
  --- spoiler ---

  edit: bu şaklabanlığı savunanların hepsinin fenerbahçeli ya da onların yancısı galatasaraylılar olması şaşırtmıyor. arada sadece 1-2 tane rakip takım taraftarı oldum protestoyu haklı bulan, geri kalan herkes özel hayatın, iş hayatını alakadar etmeyeceğinden bahsediyor. hayatında kurumsal bir firmanın kapısından içeri "temizlikçi" sıfatıyla dahi girmemiş olan düşük profil insanların, bir bankanın "genel müdürü" sıfatıyla ortalıkta dolanan bu şahsın yaptığında bir şey görmemeleri normal tabi. çünkü kurumsallık, marka imajı gibi şeylerden bi'haber olan bu şahıslar, zamanında nasıl şenol güneş'e yapılan rezaleti savunduysalar bunu da savunmaya devam ediyorlar. unuttukları şey şu, o rezaleti yöneten kurum tff idi. qnb finansbank ise katarlılara ait küresel bir şirket. ve dünya'da işler bu rezillikleri örtbas etmek üzerine yürümüyor. ortada bir bankanın global çapta türkiye bölgesinde "genel müdür" sıfatıyla dolaşan birisinin yaptığı bir şaklabanlık mevcut. qnb finansbank sizin gibi köylüce değil, global çapta düşünüyordur merak etmeyin. pazartesi günü de bu murat şakar isimli şahıs kovulacaktır. nokta. en çok da güldüğüm şey ayda 2-3 bin lira kazanıp da ay sonu yemeğe ekmek bulamayan fenerli ve galatasaraylıların gelip de burda ayda onbinlerce lira kazanan birini yaptığı şu şaklabanlığa rağmen "adamı ekmeğinden etmeyin." şeklinde savunmaları.
 • finansbank'tan açıklama: kumpas var.
 • özel hayat ve iş hayatını karıştıran kapitalist kölelerinin başlığı.

  adam tatil günlerinde ne istiyorsa yapar size ne ?

  mesela çoğunuz içki içiyor tatil gününde, içki içerken fotoğrafınızı çekip bu elemanı kovalım deseler bu ne diyor dersiniz, aynı hesap.
 • katildigim kampanya. bizden farkli olan herkesin isten atilmasini isteyelim. sonra vay akp neden boyle. hepiniz ayni boksunuz.
 • komik desen komik değil, yaratıcı desen yaratıcı değil. yaşını başını almış bir grup adamın,adam dediysem lafın gelişi, kendince yaptıkları mizah.

  kendi ailelerinden biri spor holiganlığı sebebiyle yaralanır umarım. o zaman biraz empati yaparlar belki.
 • gençler çok boş şeylerle uğraşıyorsunuz aynen resimdeki ergenliğini atlamamış finans yöneticisi gibi.
 • kelli felli adamlar kafalarını sarmış maça gitmişler, hakikaten bir zeka sorunu var ülkede
 • koca bankanın yöneticisi mi, yoksa kahveden batak yancısı mı belli değil amk.
 • hahahaha çok komikmiş yönetici kardeş. şu hareketinle resmen seviye atladın lan özel hayatında ne muzip bi arkadaşmışsın sen. kafaya sargı takıp maça gitmek ya nerden geldi aklına zekana ayrı hayran kaldım mevkine ayrıca kafam girsin.

  adamın içinde ergenin teki varmış, bu harekete aynı muziplik ve seviyede cevap vermeye yaşım müsaade etmiyor ne yazık ki.