şükela:  tümü | bugün soru sor
  • zirveye oynamayı becerebildikleri her 10 yılda 1 ayyuka çıkan yadsınamaz gerçek. yıllarca içlerinde biriktirdikleri ezikliği hunharca kusuyor zavallılar. onlara da hak vermek lazım tabi aslanlar her sene devlerle kapışırken çatlayan, real madrid stadlarında antrenman yapınca örümcek adama bağlayıp stada tırmanan bir güruhtan bahsediyoruz. *
  • son zamanlarda çoğu beşiktaş taraftarında bolca bulunduğunu gözlemlediğim eziklik.

adamlar galatasaray'i, galatasaray taraftarından daha sıkı takip ediyorlar.

önceleri #70208031 numaralı entry'de belirttiğim tipteki yazarları troll sanıyordum ama anladım ki troll değillermis.
    gerçekten içlerinde bir kompleks bir eziklik var.
  • kolay değil bir şehrin ikinci takımı olmak (avrupa yakası için). onlara da hak verin. mesela inegöllüler de bursasporu sevmezler. aynı konumdadır bjk de. bursadaki inegölspordür, izmirdeki altaydır, mersindeki tiy, antalyadaki alanyaspor, ankaradaki pursaklarspordur (şaka lan o kadar da değil).
  • maç pazar günü oynandı, bakın bugün perşembe. hâlâ viyaklıyorlar kedi yavruları. yazıktır.
  • 80’lerden beri var olan ezikliktir. biliyorsunuz malum takım taraftarı kronik ağlaklar her daim galatasaray başarılarına bahane üretme davranışındadır.

96-2000 arası domine eden takıma laf atarlar, sanki ayağının altından top kaçıran fevzi’yi falan da galatasaray bağladı. bu yüzden şampiyon olamadı ezikler.*

ankaragücü 8-0 derler, o sezon galatasaray ile bjk 4 maç oynamış bjk birini bile kazanamamıştır.

hasan kabze inönü’de asrın kapağını takınca kendi futbolcularını şike yapmakla suçlarlar. son olarakta iki senelik götü kalkanları yine galatasaray dördüncülüğe şutladığı için kudurmaktadırlar.

kaderiniz bu sizin, kabullenip razı olun. demokles’in kılıcı gibi tepenizdeyiz.
  • hala ağlıyorlar efendim durduramıyoruz.

hoşt!
  • 1 sene ballı bir şekilde ve talisca sayesinde tarihlerinde ilk kez şampiyonlarligi gruplarından çıkarak kendilerini dev sanan zavallılardır..
    eziklik tavan yapmış durumdadır!
    bu ülkenin 3. büyüğü durumundaki takım bu sene gerçek yüzüne kavuşmuş ama hala 2 sene önceki tesadüfi başarının hayalleriyle yaşamaktadırlar..

galatasaray'ın başarılarına ulaşmak için kaç fırın ekmek lazım geldiği ise hala hesaplanamamaktadır..

daha şike pisliklerini temizleyememişken, mesela kupayı hala iade etmemişken çıkıp da konuşmayacaklar!!
  • biz sizi anca sahada ezeriz aslan yavruları.

tanım: boş küme.
  • olmayan ezikliktir.fetöden sonra hangi gruba bel bağlayacaksınız onu merak ediyorum yavru kedicikler.

zorunlu edit : suçluluk psikolojisi olsa gerek yazılan onca şeye rağmen ,zorunuza en çok feto olayı gidiyor.

(bkz: yallah pennsylvania'ya)