şükela:  tümü | bugün
 • "spor" başlıklarında her yerdeler. sözlüğü foruma çevirmeleri bir yana inanılmaz itici ve antipatik bir şekilde mazilerini bilmeden şuursuzca çıldırıyorlar. hadsizliğin, cehaletin, işsizliğin böylesini yemin ediyorum görmedim.

  kendilerinin renkli dedikleri türkiye'nin tartışmasız her bakımdan en büyük kulüplerini chelsea'yi hasbelkader yenmiş iran takımı coşkusuyla ve içi boş özgüvenle çılgınca küçük görmeye çalışıp küfür kıyamet ergen bir tavırla aptalca ve hatta gerizekalıca yorumlar yapıyorlar, her transfer veya transfer hareketliliğinden sonra abartılı ve cehalet kokan garip entryler giriyorlar.

  ergen bolluğundan ve bu ergenlerin ekseriyetle bjk taraftarı olmasından dolayı her başlıkta bol fav almaları cesaret veriyor olsa da gerçekten iç bayıltıcı hale geldi bu durum.

  duygu ve düşüncelerini yazıp dalgasını yapsınlar ama bu şekilde artık çekilmiyorlar. zamanında sempati beslediğim değerli beşiktaş bir grup mal değneği sayesinde itici oluyor. bilmem kaç on yıl sonra iki defa üst üste şampiyon olan takım taraftarı böyle şuurunu kaybediyorsa bi durup düşünmek lazım galatasaray taraftarı uefa kupasından sonra tc numarası olan herkesi silkseydi şuanki duruma göre anormal olur muydu?
 • terör değil normalleşmedir.
 • 15 senede bir tekrar eden şeylere biraz anlayış göstermek gerek bence.
 • sözlüğün foruma dönmesinden yakınan başlık sahibinin en çok entry girdiği başlık survivor 2017. sözlüğün kalitesi için olan hassasiyetiniz gözlerimi yaşartıyor.

  terörle alakası yoktur. yıllarca hak gasbıyla uyutulmuş devin uyanması ve kendisini uyutanlardan hesap sormasıdır olan. feda'sıyla dalga geçenlerin parasızlıktan tesislerini satması, maaşını ödeyemediği oyuncularını almakla tehdit edenlerin en iyi 3 oyuncusunu kendisine kaptırması devi elbette neşelendirecektir. bunu da kabullenmeyi öğreneceksiniz. eden bulur mutlaka. entry-nick uyumu.
 • birinci ağızdan itirafı için;

  (bkz: #69766690)
 • - duydun mu sesi?
  --> hangi sesi?

  (bkz: tın)
 • bu daha başlangıç daha ligde de terör estireceğiz. sportif olarak tabi ki
 • çekememezlik, ego renklilerin yaşam şekli olmuş. sizin terör dediğiniz şey aslında yarak kürek takımlarınız 1-2 kıpırdansa yapmaktan keyif alacağınız ama bir türlü yapamadığınız propaganda ve siz bunu kıskanıyorsunuz. kudurun lan(bkz: swh)
 • "herkes üstümüze oynuyor"

  bir zamanların fenerbahçe söylemiydi...

  sıra beşiktaş'ta.

  'ağlamayana meme yok' ilkesini baya baya içselleştirmiş olan güzide' kulüplerimiz bir an önce yola çıkmaya hazırlanmışlar.