şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çarşıda karadeniz isminde pide ve döner yapan bi yer var. ucuz ve lezzetli.
    bir de kahvaltı için pando amcanın derme çatma kahvaltıcısı güzel oluyor. bal kaymağı şükela.
  • çıtırı unutmuşsunuz a beyler.
  • beer point'in dahil olmadığı mekanlar bütünü. su 4 milyon, kola 8 milyon olur mu efenim? oluyor. korkun kaçın.
  • sinanpasa pasajinin hemen oralarda damak vardi, dershaneye gittigimiz donemde* hem ogrenci butcesine iyi gelirdi hem de guzel lahmacunlari vardi. fakat su anda ne durumdadir bilmiyorum. zaten boyle cagin gerisinde kalmis bir entry girmem de sacma oldu ama canim lahmacun cekti lan.*

edit: dolphingirl uyardi, lahmacunlari hala supermis.*

edit2: dolphingirl bu sefer malesef kapandigi uyarisiyla geldi, gecmis olsun
  • ev yemegi yemek isteyenler icin, $ohretler koftecisi'nin sokaginda -ucuz demek hafif olur- komik fiyatlari ve ortalama lezzetiyle balkan lokantasi iyi bir secenektir.
  • suat usta'nın beşiktaş'a şube açmasıyla, beşiktaş'a gittiğimde başka yerde yemez oldum.

futbolcu olan değil tabi, tantunici. futbolcu olanın bir tanesi yeterince acı vermişti, allah şubelerinden korusun.
  • bjk plazanin ust katinda vogue var. cok guzel kofte ekmek yapiyorlar ve oglenleri tabildot cikariyorlar. 2 kisi 10 (gram altin) falan hesap odersiniz. mekanin tuvaletleri de temiz ancak malesef aile salonu yok. (bkz: halktan kopuk yasamak)
  • (bkz: dürümce)
  • vodafone park soyunma odası ya da yedek kulübesidir. tercihen dürüm yiyebilirsiniz. bu işin ehli ustası ise hamburg'tan ithal tolgay ali arslandır.
  • bkm'nin arkasına açılmış bulunan noodle dükkanı (bayadır geçmiyorum ama hala orda olmalı)
    barbaros bulvarı boyunca sıralanmış bulunan bilumum fast food restoranı (hepsi kapitalist ha, uyarayım bak)
    adnan'ın yeri 2 (çırağan üzerinde)
    simitçi (bu da çırağan üzerinde, çalışanlar biraz tuhaf adamlar, pek tavsiye etmem ama kumrusu güzeldir)
    sofra lokantası (abdi palasa çıkarkene çatlakçeşme sokak üzerindeydi sanırım)

edit: bugün teknoplay'e gidip biraz guitar hero oynayalım dedik, ben de o ara göz attım noodle dükkanı ne alemde diye. kapanmış sanırım.