• çarşıda karadeniz isminde pide ve döner yapan bi yer var. ucuz ve lezzetli.
    bir de kahvaltı için pando amcanın derme çatma kahvaltıcısı güzel oluyor. bal kaymağı şükela.
  • çıtırı unutmuşsunuz a beyler.
  • beer point'in dahil olmadığı mekanlar bütünü. su 4 milyon, kola 8 milyon olur mu efenim? oluyor. korkun kaçın.
  • ev yemegi yemek isteyenler icin, $ohretler koftecisi'nin sokaginda -ucuz demek hafif olur- komik fiyatlari ve ortalama lezzetiyle balkan lokantasi iyi bir secenektir.
  • sinanpasa pasajinin hemen oralarda damak vardi, dershaneye gittigimiz donemde* hem ogrenci butcesine iyi gelirdi hem de guzel lahmacunlari vardi. fakat su anda ne durumdadir bilmiyorum. zaten boyle cagin gerisinde kalmis bir entry girmem de sacma oldu ama canim lahmacun cekti lan.*

edit: dolphingirl uyardi, lahmacunlari hala supermis.*

edit2: dolphingirl bu sefer malesef kapandigi uyarisiyla geldi, gecmis olsun
  • suat usta'nın beşiktaş'a şube açmasıyla, beşiktaş'a gittiğimde başka yerde yemez oldum.

futbolcu olan değil tabi, tantunici. futbolcu olanın bir tanesi yeterince acı vermişti, allah şubelerinden korusun.
  • bjk plazanin ust katinda vogue var. cok guzel kofte ekmek yapiyorlar ve oglenleri tabildot cikariyorlar. 2 kisi 10 (gram altin) falan hesap odersiniz. mekanin tuvaletleri de temiz ancak malesef aile salonu yok. (bkz: halktan kopuk yasamak)
  • vodafone park soyunma odası ya da yedek kulübesidir. tercihen dürüm yiyebilirsiniz. bu işin ehli ustası ise hamburg'tan ithal tolgay ali arslandır.
  • beşiktaş'ta karnınızı doyurmasına doyurursunuz ama doğru düzgün bir yemek diyeyim dediğinizde bulabileceğiniz yer neredeyse yok. fast food, 200 liraya 10gr döner, kokoreç, birkaç dandik ekmek arası balıkçı, özenilmemiş vasat kafe yemekleri...
    fast food olmasına rağmen fiyat performans ve lezzet açısından şahsen en iyi bulduğum yer ise biber burger.

bilmediğim gizli kalmış yerler var mı bilmiyorum ama beşiktaş bu konuda yerlerde sürünüyor.
  • unlu eski bir kofteci varya hah orasi iste. eski fotograflar vardir duvarlarda. daha cok bjk'ninkilerdir.

bir de kasap döner var iste.
hesabın var mı? giriş yap