şükela:  tümü | bugün
  • bugün bir reklamda rastladım. her ay size kargoyla, sabit fiyattan erkeklere özel hobi/giyim/elektronik/tütün/kahve vs. gibi kategorilerde tematik paketler gönderiyorlar. her ay otomatik gelmiyor, önceden attıkları e-postaya "tamam" derseniz gönderiyorlar.

    temalar ve ürünler orijinal baya. örneğin "churchill" temasında "özel tasarım puro kutusu", "özel puro mumu", "tarihi avrupa binalarından yapılmış tahta küllük ve mumluk" ve "nostaljik sedir tutuşturma kağıdı" var. hepsine açıklama koymuşlar ve hepsinin temaya dair bir bağlamı, anlamı var. örneğin sedir tutuşturma kağıdının açıklamasında çakmağın içtiğiniz tütüne tad anlamında olumsuz bir etki yaratabileceği ve bu yüzden bu tutuşturma kağıdının kullanılması gerektiği belirtilmiş. hoş detaylar yani.

    yalnız işin kötü tarafı sadece amerika ve kanada'ya çalışıyorlar. türkiye'de aynı konseptte ama farklı içerikte siteler var. (bkz: bir kutu kitap) bu içerikte de yapılsa keyifli olur, fiyatları da türk lirası üzerinden makul bir şeyler yapılır.

    edit: link: bespoke post