şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gezgin bir arkadaşımız. facebook interrail sayfasında yararlı bilgiler veriyor. onu geçtim çocuk gezgin. gezmek için sezonluk işler yapıyor biriktirdiğini kapıp gezmeye gidiyor ülke içi, dışı farketmez. bence bu genç arkadaşımızı keşfedip bir gezi programına dahil etseler güzel işler yapardı. ucuz yollu seyahat üstüne bir format yaratayım ben bi, sen dur
 • fazlasıyla bilgili interrail hakkında ama ne hikmetse 24 saat online bir arkadaşdır kendisinin uyku performansına hayranım.
 • bizim gibi 3 hımbıl adamı bu yaz intarrail yapmaya heveslendirmiştir.
 • size tavsiyem facebook interrail sayfasına girmeyip, kendisi ve grupta olan diğer arkadaşlarla, irtibat kurmamanızdır.

  öyle sıcak, öyle sevecen ve yardımsever insanlar ki şaşırıp kalıyosunuz gerçekten. yeri geldiğinde kendi deyimleriyle "goy goy", yeri geldiğinde de çok ciddi biçimde yardımcı oluyor herkes.

  özellikle interrail anıları sayfasına girince, hiç ama hiç aklında olmayan insan bile, direk varını yoğunu döküp gitmek istiyor gerçekten.

  şaka bi yana hiç gidicek durumunuz ve düşünceniz olmasa bile, mutlaka sayfaya girip yazılanlara ve anılara bakın. müthiş keyifli ve eğlenceli.
 • canım arkadasımdır. bir çok insana nazaran oldukça alçak gönüllüdür.
  biz bu adamla seneler evvel interrail türkiye grubu ilk kurulduğunda tanışmıştık. o zaman 1000 üye falandı. gel git derken binler oldu bu sayfa. ben ingiltereye geldim falan ne sorsam elinden geldiğince yardımcı oldu işin garibi bu adamın hiç egosu yok. bilgisi çok. 21. yy evliya çelebisi diyorum hep kendileri suan 60 günlük railde dönüşte inşallah bir yüzyüze geleceğiz artık.
  ayrıyetten bu grupta organizasyonlarada öncülük eder kendileri ve organizasyonlar hep çok güzel olur benide kıskançlıktan patlatır. ama yinede on numara bir adamdır.
 • çoğu kişiye "besto pozu" verdirmiş şahıs. sevilesi insan
 • her yoruma anında cevap verme yeteneğine sahip, hayatını gezmeğe ve gezmekten hoşlananlara yardım etmeye adamış, çeşitli şehirlerde(yurtiçi/dışı farketmez) şehane buluşmaların yapılmasına vesile olmuş muhterem abimiz. kendisine sevgi saygıyla hürmetlerimi sunarım.
 • adamın dibidir.
 • facebook grubundan takip ettiğim kadarıyla şeker gibi adamdır. gözüm kapalı veririm.
 • ınterrail turkiye isimli grubu sadece interrailcilere değil tüm gezginlere açık olan yardımsever insan. yeşilleri sevmeyerek beni kırıyor biraz ama olsun.

  grubunda konaklama, rota tavsiyelerinin yanında birtakım başka ipuçları da veriliyor. `:şuraya kaçak nasıl girilir, burada metroya nasıl beleş binilir temalı trickler` mutlaka katılın. her akşam girip resimlere bakarak kendimi depresyona sokuyorum. giden var gidemeyen var yani.

  bu kadar reklamın ardından #bestamibiziinterrailegötür, anlaştık mı?