• model ve oyuncu adayı güzel bir hanımefendi.
    henüz bir imdb kaydı yok.

facebook profilinde de yeterli bilgi yok ama çok fotojenik olduğu tartışılmaz.

editto:

kendini bir punduna getirip 3-5 kare fotoğrafını çekmek istiyordum ama artık çok geç sanırım.

kendileri startv'de çıplak gerçek isimli dizide "hazal" karakterini canlandırıyor.

bu vakitten sonra önce yurt çapında; belki de işler yolunda giderse dünya çapında bir kariyeri olur;
    biz de izleriz, milla jovovich'i izler gibi, liv tyler'i izler gibi...

o kadar güzel ki zaten meşhur olmadan önce benim "yaşayan en güzel kadınlar" listemde yer bulmuştu...
    utanmasam ergen gibi fan grubu kuracağım.
    inşallah bir gün o gözlere yakından bakma fırsatım olur.

bu da mesajın kralıdır artık.
    sözlük bana beste'yi bul allahsız...
  • sürekli ayça eren'in fotoğrafları arasında beliren kız.
  • ayça eren'in bir zamanlar "unreal 16" ardından "unreal 17" ve "unreal 18" olarak fotoğrafladığı pek güzel genç kızımız. gördüğümüz kadarıyla şimdi de star tv nin "çıplak gerçek" dizisinde oynayacak.

http://www.startv.com.tr/dizi/ciplak-gercek

ayça eren'in beste kökdemir modelliğindeki flickr albümü için şuraya deviantart ta oluşturulmuş bir toplama albüm için buraya başvurabilirsiniz.

edit : bu fotoğrafsız eksik gibi geldi : beste kökdemir & ayça eren
  • daha önce tanışmamış olmanıza, kaderinize, şapşallığınıza, şaşkınlığınıza sövdürecek derecede güzel, brokoli kadar faydalı, yeşil çay kadar da rahatlatıcı bir güzelliğe sahiptir.

onu gördüğünüzde, bütün saatleri bir potada eritip, zamana şekil verme ihtiyacı duyabilirsiniz. (duymamazlıktan gelin)

bunların da dışında, güzelliğinin farkında olup, mütevazi olan nadir insanlardan sanırım.

son olarak,
    gizli servislerden aldığım istihbaratlara göre;
    pazar günü hürriyet pazar ekinde bir röportajı,
    yine cumartesi ya da pazar günü de star life la röportajı yayınlanacaktır.
  • bugün ki röportajını okudum.henüz 19 yaşında ve kendine çok güveniyor.sanırım dizinin tanıtımlarındaki kullanılan 'senden daha güzel ' isimli şarkıyı da kendi sesinden dinlemişiz.her konuda yeteneği olduğuna inanıyor ve kendine çok güveniyor anlaşılan.belki bunları söylemek için erken lakin eğer doğru insanlarla çalışır doğru adımları atarsa uzun yıllar adından söz ettirecek gibi duruyor.umarız başarılı olur ve bizde onu doyasıya izleriz.
  • güzel. çok güzel kız. ama öte yandan bakışları ve duruşları her cinse seksi çağrıştırabilecek kadar da çekici.çok küçük ama daha ya düşününce.
  • beni kendisine aşık ederek hala bir kalbim olduğunu hatırlatan dünyalar güzeli bir kız. keşke sinop'ta falan doğsaymışım.
  • çıplak gerçek adlı tv dizisinin samimiyetinde büyük etkisi olduğunu düşündüğüm güzel oyuncu.dizideki bütün hikaye onun üzerinde dönmesine rağmen sırıtmamış ve tam tersi hikayeye anlam katmıştır.
  • sinir bozucu bir güzellik
hesabın var mı? giriş yap