şükela:  tümü | bugün
  • komik olmayan
  • instagramda değişik videolar çeken, eğlenceli ve güzel bir kız. ilerdr çok daha iyi yerlere geleceğini öngörmemek zor.
  • bestami köse'yle olası bir akrabalığının yaptığı tüm abuklukları açıklayacağı genç kız. böyle bir durum genetik bilimi açısından da büyük önem arz eder.
  • idolü porçay olan değişik.
    porçay’dan bi çift eksiği var; zeka ve yetenek.
  • sözlüğe kaç para verdiğini merak ettiğim.
  • https://www.youtube.com/watch?v=m7smqtbqo00

yeni şarkısı parodi ile karşımıza çıkmış.

videonun sesini kısarsanız sevişmelik bi hatun olduğunu anlarsınız. sesi açarsanız kaçarsınız. üzgünüm.
  • ilerde çektiği videolardan çok pişman olacak henüz ufak olduğunu düşündüğüm arkadaş.

eğer burayı okuyorsan umarım videoları kaldırabileceğin yerlere koyuyorsundur sadece. isim ve soy adınla videolar paylaşıyorsun, ileride işe girerken veya sosyal hayatında sıkıntılar yaşayabilirsin.
  • 21. yüzyılda herkesin en az 1 dakikalığına ünlü olacağı tezinin güzel bir örneğidir. kafa ütülemiştir o ayrı ama kim size zoraki izletti annanesinin kıymalı dolmalarını?
  • ...
  • hadi şu kızı izleyip, yaptığı işin absürt komedi olduğunu, kızın ciddi olmadığını anlamayanları bir kenara koyuyorum, onlar önemsiz kategorisine giriyor. bir de kızı anlayıp, işinin dalga dümen olduğunun farkında olup, saçmalıklarla dolu youtube arenasının içinden bir sebeple kendisine takıp yardıranlar var.

oğlum bakın size çok açık bir şey söyleyeyim. kıymalı dolma videosundan sonra "la bu ne la?" tadında sıkanların %95'i, böyle bir komikliği kameraya kaydetme cesaretini göstermeyi bırak, kendi yüzlerini 30 saniye çekip telefonunda tutmaya bile cesaret edemez. "bu ne ya biri görmesin bunu." diyip siler anında. önce bir derin nefes alın, şu medeni cesareti bir takdir edin.

daha sonra bu işin "zararsız" olduğunu bir kabullenin. yatıp kalkıp duyar kasmaca bitmedi şu mekanda. bir absürt komedi tutunca müridi olunuyor, ilk tepkiler eleştiriyse bu kar topu etkisiyle büyüyor ve bir anda saçmalık ilan edilip ona düşman olunuyor. kalıbımı basıyorum, eğer bu iş sosyal medyanın dev platformlarında ve talk-showlarda eleştirilmeden önce güzellenseydi, öyle bir hava esseydi, ekşi sözlük de ona göre şekillenecek, yapılan bu iş hemen yüceltilecekti.

will smith'in oğlunun mallıkları konuşulurken bir programda, will smith şöyle bir şey söylemişti: "ben de çocukluğumda o kadar salak şeyler yaptım ki, bunu şimdi görüyorum. şimdiki çocuklarla tek farkımız biz salaklık yapınca onu kaydedecek ekipman yoktu, bu yüzden hepsi unutuldu gitti."
    bu durum bu kız için de belki bu şekilde olacak, belki yıllar sonra bunlara baktığında yine eğleniyor olacak. sonuçta bunu eğlendiği için yapıyor. kalkıp da "artık şu insanları meşhur etmeyin." demenin manası yok. izleme. youtube bambaşka bir hal aldı. bunu kabullen. izlemek istemiyorsan pek ala göz ardı edebiliyorsun. "bu kanalla ilgilenmiyorum." de geç. herkesin bir yapımı beğenme kadar beğenmeme özgürlüğü de var, ama sırf rüzgar öyle esiyor diye negatif bir düşünceye sahip olup, bunun da farkında olmayıp, bu boş kafayla da geyiğine takılan insanları ulusal kanal çapında rezil etmeye çalışmanın bir manası yok.

not: tanımam. feyki de değilim.