şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: integral menkul değerler) araştırma departmanında çalışan güler yüzlü kadın. kendisi şirketin televizyon yüzü olma vazifesini de görüyor. bu aralar tgrt haberde paradan haber var adlı programda ekonomi yorumu yapıyor.

  edit: kendisi refet gürkaynak'ı , gönenç gürkaynakın babası sanıyormuş.

  https://twitter.com/…nenc/status/781043810377854976
 • tgrt'de program yapmaya başladıktan sonra twitter hesabından atatürk ile ilgili paylaşımları kaldıran analistimsi bayan şahsiyet.
 • çok boyalı bir ekonomist.
 • ekonomiyle alakasi makyajla alakasi kadar bile degil. bir de bitcoin hakkinda yazi yazmis, bitcoin'in b'sinden haberi yok. elestirince de twitter'dan engellemeyi biliyor. kompleksli de galiba.
 • tedx konuşmalarından anladığım kadarıyla istikrarlı bir sözlük takipçisidir kendisi,

  finans camiasından olup ekranda görmek istediğimiz kişilerdendir. millet burada gömmüş, biraz savunmasını yapayım, ekonomi konusunda ortalamanın üzerinde yer alır. boş değildir yani. integral ve ihlas grubu sonrası gedik yatırımda görev yapmaktadır. çok boyalı denmiş, hakkını yemişler burada gayet güzel bir kadındır.

  sözlüğü okuduğuna göre tedx hakkında birkaç eleştiri yapıyorum, dikkate alacağını düşünüyorum. sunumda biraz heyecan yapmış, klişe birkaç söz kullanmış ama ağzına yakışmamış, para kazandık hadi eziyoruz falan, görüntüyle pek uyuşmuyor, kendi anlatımıyla yunus emre öğretisi ve tedavüldeki en büyük paraya basılma resmi arasındaki çelişkiye kendisi düşmüş.

  bence çok zorlamasına aslı şafak gibi olmasına gerek yok, aslı şafak ta bu tip sözler uyumlu ama beste naz da iğreti duruyor. konuşmayı çok dolaştırmış, esas önemli bölüm en sonda, son bölümü biraz daha uzun alabilirmiş. sosyal medyaya gömülüp çevresel algıdan uzaklaşmamalı, sorgulamalı ve okumalıyız, konu güzel vurgu kısmı kısa kalmış. çankırıdaki konuşma da kısa ve karışık konulardan oluşuyordu, konu bütünlüğüne ve vurgulamak istenen bölüme daha çok dikkat ederse çok daha iyi olur.
 • aylardır çalışıp, provalar yapıp hazırlandığı tedx konuşmasına 10 dakika tahammül edebildim. provalarda jest ve mimikleri dahil ezberlediği için hareketleri oldukça yapay durmuş. ilk 10 dakika konuştuğu şeylerde genel-geçer şeyler olduğu için konuşmaya ilgimi kaybettim. integral zamanında piyasa yorumlama için çıktığı programlarda daha akıcı, güzel ve yerinde konuşuyordu.

  (bkz: #63805004)
 • hem bilgisi hem de görgüsüyle aynı jenerasyondaki ekonomistlerden farklı bir noktada dikkat çekiyor. tedx konuşmasında da heyecanı belli olsa da dijital dönüşüm noktasında çok doğru bakış açısına sahip olduğu belli. zaten sosyal medyayı etkin kullanması da bu başarının tesadüf olmadığını gösteriyor.

  her ne kadar bugün attığı bayram tweet'iyle bahisçi troll'lerle muhatap olmak zorunda kalsa da sevecenliğiyle gönülleri kazandı. https://twitter.com/…sal/status/1007622679598370822

  yolu açık olsun.
 • soyadı "süllü" olarak değişmiş kişi. evlilik mi aksi bir durum mu bilemedim.