şükela:  tümü | bugün
  • şu anda fox tv'de konuşan genç ekonomist. "piyasalar söylemden çok eylem görmek istiyor" diyor.
  • babet çorabı giyen ekonomist.
  • sempatik güzel suratlı ekonomist . tahmin yapmanın zor olduğu bir ortamda video yayınlamış bravo ihtiyaç vardı
  • yine fox'da görünen seksi ekonomist.
  • yanaklarındaki yağları aldırmış. eski resimlerine bakarak tahmin ediyorum. ama tam evlenip bir çocuk yapıp boşanacak tip var. kih kih kih.
  • eskiden çalıştığım şirketten tanıdığım, iyi huylu, güler yüzlü kişi. başarıları daim olsun.
  • bitexen'de bir görevi var ama çözemedim, çok fazla da araştırmadım. bilgi bilgidir.
  • gozlemledigim kadariyla pek bir vasfi ve tecrubesi olmadan tedx konusmacisi olmus ki artik herkes olabiliyor, ayrica bilimum kripto para islemlerinde on plana cikarak ve dahi kimi sitelerin reklamini yaparak su an finans alaninda hatri sayilir bir bilinirlik elde etmis. su yaptiklarini siradan bi adam yapsa kimsenin umrunda olmazdi eminim ama azcik kendine bakan ve gosteren kadin olunca dikkat cekiyor haliyle bizim erkeklerin yuzde 90 oldugu camiada.
  • online ortamda her yerde karşıma çıkıyor.bilgi olarak gram bir şey kazandırdığı yok insana.destek direnç çizgiler mizgiler bişiler saçmalayıp sırf güzel olduğu için bir şeyler kapabilmiş biri gibi duruyor.blockchain veya diğer kripto paralarının isimlerinden başka hiç bişi bilmediğine eminim ,manşet haberleri işveli cilveli sunup yolunu buluyor ama tebrik ederim.
hesabın var mı? giriş yap