şükela:  tümü | bugün
  • vizyonsuz bir ajans sanki. sözlükten adam tutup mesaj yazdırdığına bakılırsa pek vizyon sahibi değiller. sözlükten adam tutup mesaj yazdıran firmalara karşı bir tepkim var. 300-500 ateşlerseniz buralar dutluk olabilir tabi.

yok öyle başlığı başımıza bırakmak.siz istiyor dutluk? verecek 100 dolar.

görsel
  • "yav çocuklar madem sözlükte yazarsınız bir yazsanıza bizim ajansı da..."
    "ne yazalım patron?"
    "ee... profesyonel duruşuyla sektörde güvenin diğer adı..."
  • işi reklam yapmak olan bir ajansın bu kadar kötü bir iş çıkarmasına anlam veremiyorum. ateşleseydiniz 3-5 bir şeyler gündeme sokardım sizi kılçıksız bir şekilde.
  • ya yemin ediyorum bu ajanslarda gram iş bilen varsa götümü siksinler.

ajansın elinden çıkma metinler 3287582 km öteden belli oluyor kardeş. hala anlayamadılar bunu. bir text yazıyorlar sanırsın 80'lerde trt izliyoruz. doğallıktan uzak, yapmacık, samimiyetle alakası olmayan laflar. bir de kısa bir süre içerisinde ard arda 3-5 kişiye birden yazdırıyorlar. aaaaaaa şansa bak denk gelmiş. ya bi kopun gidin ya.

tanım: bir reklam ajansı.
  • ajans gibi ajanstır.
    not: bir çorba parasına ancak bu kadar olur.
  • diğer adı ile güvenin, pro duruşu ile sektörün! bestimiç, bestimiç bestimiç, hmmm fatma hanım reklamımı kime yaptırdın/ tabi ki bestimiç mehmet.
  • basligina, firmayi oven 2 adet mesaj 14 dk aralikla yazilmistir. buyuk ihtimalle yemege cikmadan halletmek istediler.
    tanim: ben de viral istiyorum ulan dedigim basliktir.
  • firma'dan gelen cevap metni aşağıdaki gibidir:

"08.07.2018 tarihinde açılmış olan bu başlıkta yer alan söz konusu yorum ve iddiaların şirketimiz ve çalışanlarımızla herhangi bir ilgilisi bulunmamaktadır. kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    bestımage reklam ve danışmanlık a.ş."
  • (bkz: #82387147)

(bkz: biz de yedik)
  • viral nedir acilen öğrenmesi gereken ajans.