şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir ekşi sözlük yazarı. *
 • kötü huylu bir insan. hırsını ve hıncını alamamış, gelmiş bana nickaltı yazmış. içi çirkin, kalbi çirkin, fikri çirkin haliyle de zikri çirkin. beni nereden nasıl vuracağını şaşırmış, öncesinde eli ayağına dolaşmış, kötü bir insan. çirkinliğin sadece surette olmadığının ispatı. iyi niyet, güzel kelam zor değilken saldırmak neden? kendisine kalbinin arınacağı günler temenni ederim.

  edit: entrysinde benim fiziksel özelliklerimle dalga geçiyordu, ah caps alaydım. editlemiş. bir de engelliyorum yazdığı halde sanırım engellememiş ama. ya da engellesin. o da mı dert. zamanında engellese imiş. sen insanı çileden çıkart sonra da falan filan. ben masumum oyununu oyna. yok öyle yağma.
 • çok eskiden yazmış ve birkaç aydır tekrar türk internetinin kadim platformunda yazmaya başlayan kişi.

  bu son dönemde başıma gelenler ve tespitlerim:
  - 1 kişiden saçma sapan bir şekilde şizofrence, sen şusun dimi ahahshdhah seni deşifre ettim sarhoş gibiyim temalı mesaj aldım ve engelledim
  - 1 kezban kadından, sana yürüdüğümü sanma temalı mesaj ve ardından yüz bulamayınca analı babalı yavşaklı küfür mesajları aldım ve engelledim
  - 1 vegan meriçten, sırf kendi fikirlerimi vegan başlığına yazdım diye hakaretler aldım ve engelledim
  - 1 kişiden (muhtemelen engellediklerimden birinin tetikçisi) aniden hadsiz çapsız mesajlar aldım ve engelledim.
  - birkaç kişiden daha (yine tetikçi troller) saçma sapan yorumlar ve mesajlar aldım, almaya ve engellemeye de devam ediyorum.

  şimdi buradan sormak istiyorum: oğlum siz hepiniz ruh hastası mı oldunuz amk ya? hayır işin garip yanı, her engellediğim manyak mesajla içini boşaltamadığı için hemen nickaltı döşenip hakaretler yazmaya çalışıyor sanırım. ben engellediğim için görmüyorum ve cevap da yazmıyorum fakat, sanırım bu herif nasıl biri acaba diye nickaltı bakanlar da bunlar yüzünden garip bir önyargıya kapılıyor.

  arkadaşlar, bir çoğunuzu bilmiyorum ama ben buradan tabiri caizse kafeslenecek kadın/erkek medetlenmek için çırpınan biri değilim. öyle olsam daha ciddi bir nick alır ve daha ciddi yazıp duyar kasardım pek çoğunuz gibi.

  hayat kısa ve burada biraz kafamızı boşaltıyoruz. bir gün toprak altında çürüyeceğimiz bir yaşamda her şeyi ciddiye almak son derece komik ve hatta trajikomik inanın.

  dolayısıyla, ey hakkımda bir şeyler öğrenmek için nickaltı kasan insan, buraya kadar okuduğuna göre sana bir mesajım var: iyi veya kötü anlamda sandığın gibi biri olmayabilirim ve muhtemelen de değilim. ve sen de bunu buradan anlayamazsın. birini tanımak istiyorsan onunla direkt olarak konuşmalısın.

  bana hakaret eden ve engellediğim kişiler de dahil olmak üzere herkese yürekten mutluluklar diliyorum. bir şairin dediği gibi 3 kuruşluk hedefler ve çıkarlar için kimseyi kırmaya değmez bu hayat.
 • yazdıklarını son derece keyifli bulduğum, espri anlayışı süper olan iyi bir arkadaş benim gözümde. yazdıklarına laf yetiştirmeye çalışıp çirkef bulanları da anlayamıyorum. adam her konuya mübalağalı espri yaparak yaklaşmaya çalışıyor. her daim her yerde olduğu gibi hemen ciddiye alıp saldırıya geçmenin ne gereği var.
 • ilk entryme geri dönüş yapan suser. yazdıklarını okudum baya keyifli şeyler de çıkıyor arada. takibe aldık bakalım.
 • anlayışlı insanlarla karşılaşmanın oldukça zor olduğu memlekette zor bulunan, saygılı ve saygıya değer, tanıştığıma memnun olduğum, ilgili ve başarılı yazar.
 • liseli miseli oğuz moğuz değildir. ergenuslar öyle bilsin aslında. bize öz’ü yeter. yatırım tavsiyesidir. on parmağında on marifet, sohbeti de on numara olan yazar.
 • değişik bir troll. ilginç.
 • mercimek beyinli bir troll. herkesi kendi gibi sanıyor galiba.
 • kendindeki kötü özellikleri başlık altlarında başkalarına yapıştırarak sahte arınmalar yaşayan ve niceliksel entry için gece gündüz entry girmeye çalışan yazar.