şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı. *
 • ilgi orospusu leş kezbanlarla, alıngan meriçlerin elele saldırdığı kişi. hakaretlerinizin capslerini aldım gencolar. ama korkmayın aramızdaki özel mesajları ve ağza alınmayacak leş küfürlerinizi burada ifşa etmeyeceğim. engellediğim için yazdıklarınızı da görmediğime göre şimdilik sorun yok demektir. *
 • çok eskiden yazmış ve birkaç aydır tekrar türk internetinin kadim platformunda yazmaya başlayan kişi.

  bu son dönemde başıma gelenler ve tespitlerim:
  - 1 kişiden saçma sapan bir şekilde şizofrence, sen şusun dimi ahahshdhah seni deşifre ettim sarhoş gibiyim temalı mesaj aldım ve engelledim
  - 1 kezban kadından, sana yürüdüğümü sanma temalı mesaj ve ardından yüz bulamayınca analı babalı yavşaklı küfür mesajları aldım ve engelledim
  - 1 vegan meriçten, sırf kendi fikirlerimi vegan başlığına yazdım diye hakaretler aldım ve engelledim
  - 1 kişiden (muhtemelen engellediklerimden birinin tetikçisi) aniden hadsiz çapsız mesajlar aldım ve engelledim.
  - birkaç kişiden daha (yine tetikçi troller) saçma sapan yorumlar ve mesajlar aldım, almaya ve engellemeye de devam ediyorum.

  şimdi buradan sormak istiyorum: oğlum siz hepiniz ruh hastası mı oldunuz amk ya? hayır işin garip yanı, her engellediğim manyak mesajla içini boşaltamadığı için hemen nickaltı döşenip hakaretler yazmaya çalışıyor sanırım. ben engellediğim için görmüyorum ve cevap da yazmıyorum fakat, sanırım bu herif nasıl biri acaba diye nickaltı bakanlar da bunlar yüzünden garip bir önyargıya kapılıyor.

  arkadaşlar, bir çoğunuzu bilmiyorum ama ben buradan tabiri caizse kafeslenecek kadın/erkek medetlenmek için çırpınan biri değilim. öyle olsam daha ciddi bir nick alır ve daha ciddi yazıp duyar kasardım pek çoğunuz gibi.

  hayat kısa ve burada biraz kafamızı boşaltıyoruz. bir gün toprak altında çürüyeceğimiz bir yaşamda her şeyi ciddiye almak son derece komik ve hatta trajikomik inanın.

  dolayısıyla, ey hakkımda bir şeyler öğrenmek için nickaltı kasan insan, buraya kadar okuduğuna göre sana bir mesajım var: iyi veya kötü anlamda sandığın gibi biri olmayabilirim ve muhtemelen de değilim. ve sen de bunu buradan anlayamazsın. birini tanımak istiyorsan onunla direkt olarak konuşmalısın.

  bana hakaret eden ve engellediğim kişiler de dahil olmak üzere herkese yürekten mutluluklar diliyorum. bir şairin dediği gibi 3 kuruşluk hedefler ve çıkarlar için kimseyi kırmaya değmez bu hayat.