şükela:  tümü | bugün soru sor
 • osbirci ergen yazar.
 • küfür tehdit mesajları atan bordo muhalif yazar. ettiği küfür osbirci ergen olduğu konusunda yanılmamıştır.
 • şimdiki muhalefet iktidar olursa insanları fişleme noktasında iyi iş yapabileceğini düşündüğüm ergen osbirci dalyaprak yazar. hakkımda çıkarımlarda bulunmuş. dar kafalı demiş bir de. halbuki kafası baya büyüktü, benden öncekiler iyice genişletmiş demek ki hissedememiş kafasını...
 • herhangi bir siyasi görüşü veya partiyi parayla savunmak kadar acizleşen aktroller adıma başlık açıp bunları yazıyorlar. alayınız gelin amk ak beyinleri.
 • 2002’den beri iktidar olan bir partinin ve %52 ile cumhurbaşkanı olmuş birinin sözlükte de sevenleri olabileceğini düşünemeyen, “kör kendinden bilir.” hesabı kendi hayat tarzı itibariyle her şeyini parayla satabilecek bir kapasitede olduğu için siyasi görüşlerini sağ olarak açıklayan tüm yazarları aktroll zanneden ve üzerine gelindiğinde “alayınız gelin ağuna goyin” tarzı küfreden entelektüel (!) osbirci ergen yazarımsı.
 • siyasi görüşünü sağ diye açıklıyormuş amk ak beyini! akp’li olabilirsin, akp’yi savunabilirsin, akp adına dilediğin savunmayı yapabilirsin ama kimseye hakaret edemezsin, kimseyi aşağılayamazsın, fikirlerin uyuşmuyor diye muharrem inceyi bel altı vurmaya çalışamazsın, atatürk’ün adını ağzına alamazsın. tüm bunları yaptıktan sonra “abi vallahi troll değilim ben” diye ağlama.

  topunuz gelin amk ak beyinleri.
 • hakkımda daha ilk yazdığı entry'de şahsıma "dar kafalı" diyen, ama kendisi hakkında yazıldığında "komsoyo hokorot odomozson" diyerek kafalarda soru işareti bırakan, benden öncekilerin iyice genişletmiş olması sebebiyle kafasını dar zanneden, "amk" gibi küfürleri etmeyi kendine hak gören ama hakaret edilmemesi konusunda nutuk atarak kendi ile çelişen entelektüel (!) osbirci ergen yazarımsı.

  hallüsinasyon da görüyor. "atatürk'ün adını ağzına alamazsın." demiş. sanki atatürk'ü kötüleyen herhangi bir cümlemiz varmış gibi. algı da yaratmaya çalışıyor küçük beyniyle. iyi denemeydi montaigne!