şükela:  tümü | bugün soru sor
 • işlerine gelmediği şekilde üst üste kazandığınız zaman sözümona "risk birimi"nden gelen bir maille üyeliğinizi sonlandırmakla tehdit ederler.

  güvenmeyin. paranızı kaptırmayın.
 • lan ben bunları çok sevdim. böyle tasarım masarım çok hoşuma gitti de bi gün tokatlayıp gidecekler gibi bir his var içimde.
 • bonus dışında yatırdığınız para için de çevrim saçmalığını getiriyorlar. ama tamamen kafalarına göre. mesela 1000 tl kaybettiniz. sonra 500 tl yatırıp 1.25 ten kazanıp çekmek istediniz, paranızın üstüne konuyorlar. hiçbir hak da iddia edemiyorsunuz. paranızı kaptırmak istiyorsanız burada bahsi oynayın !
 • dünyanın en rezalet sitelerinden biri. hoşgeldin bonusumu yatırmadılar ve hiçbir konuda yardımcı olmadılar. defalarca hesabımı kapatın ve üyelik bilgilerimi silin diye mail atmama rağmen, hesabımı da kapatmadılar. ayrıca çoğu forumda şikayetler artmakta. elini veren kolunu alamaz. sakın bulaşmayın, hesap bile açmayın dediğim site.
 • tecrübelerim şu şekilde;
  * kredi kartı bilgilerini istemiyor. (kafalar rahat)
  * havale ile para yatırmak 1-3 dk aralığında ve alt limit 50 tl (maçı izlerken "gol geldi gelecek hesapta para da yok oofff" isyanına son)
  * cepbank 30 dk civarı ve alt limit 20 tl (havale işlemiyle kime gitti, ne zaman gitti; iz yok, ifşa yok)
  * minimum çekim tutarı 100 tl ve gece 3 bile olsa 20 dk içerisinde hesabınızda. (paranızın hesapta olmasıyla mışıl mışıl bir uyku veya bir öğrenci evindeyseniz kabile halinde atm yolları)
  * örneğin 100 tl yatırdınız ve mazallah hepsini kaybettiniz. kayıp konusu talep ederek %10 geri yükleniyor. bu bonus için çevirme kuralları yok. 100 tl olduğu an çekebilirsiniz. (10 tl diyip geçmeyin canlıdan 3'lü güzel kombinlerle küllerinden doğduğu defalarca yaşanmıştır)
  * oranlar tempobet kıvamında.

  not: ytd
 • havale ile para yatırma seçeneğinde taban tutarı 500 tl olan platform. bak tekrar yazıyorum. beş yüz lira.

  (bkz: yok anasının amı)
 • sakın para yatırmayın. benım 300 tl mı dolandırdılar. cepbank ıle yatırdım parayı cektıklerı halde hesabıma yatırmadılar.
 • bu siteye güvenip sakın para yatırmayın. gece bıraktığım 604 lira kasayla benim adıma kupon yapmışlar ve kupon tutmamış doğal olarak. hesap bakiyem sıfırlanmış. müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede hesabımın güvenliğinden kendilerinin sorumlu olmadığını ve şifremi başkalarının ele geçirdiğini dolayısıyla para iadesi yapmayacaklarını söylediler. ip adresinin farklı olduğunu bildiği halde üyesinin parasına el koyan bu siteden kesinlikle uzak durun.
 • az önce biri twitter da bu yazıyı paylaşmış. uzak durun buralardan.

  https://twitter.com/…alze/status/926036252364886017