• amerikan hastanesi bünyesinde görev yapmış oldukça başarılı, özverili ve çalışkan klinik psikolog.

merhaba rena. ben şu an bunları yazarken sen henüz çok küçüksün. fakat bunları okuyorsan bu yazdıklarımın üzerinden uzun zamanlar geçmiş ve sen artık kocaman olmuşsundur. umarım her şey yolundadır ve sen bunları sadece meraktan okuyorsundur. sen beni tanımazsın ama ben seni tanıyorum. “ondan” dolayı sen ve ailen benim için çok önemlisiniz. o harika bir insandı. şu an ben bunları yazabiliyor sen bunları okuyabiliyorsan hepsi onun sayesinde. sen daha yokken ona, bana yaptığı iyiliklerden dolayı borçlu hissediyordum. ona çok fazla söz verdim. hepsini de tuttum. umarım yollarımız kesişir bir gün sen de beni tanırsın ve ben bir sözümü daha yerine getiririm. onu ve aziz hatırasını anmadığım o az gün geçirmişimdir. sen de onu hep öyle an. ben her 29 haziranda mutlaka dertleşirim onunla. 29 haziran benim doğum günüm...
  • çok özledim ve yokluğunu çok hissediyorum.. sesin hala kulaklarımda, anılarımız hep aklımda. içi dışı 'güzel' insan.
  • doğum günüm kutlu olsun mu beti?
hesabın var mı? giriş yap