şükela:  tümü | bugün
  • öğrencilik, aile ilişkileri, arkadaşlık konularında komik snapchat videoları yayınlayan, instagram takipçi sayısı 500.000'e dayanmış komik şahsiyet.

https://www.instagram.com/betizmmm/
  • snapchatteki bambi efekti ile işi yürutmekte olan şahsiyet. komik bence. muhafazakar komik.
  • sanırım ekşi sözlükte de zhang kullanıcı adıyla aramızda. neyse bu nickle ilgili çok iyi anılarım yok. o yüzden ön yargılıyım.
  • böyle insanlara prim verip belediyelerde söyleşi yapmasına müsade eden hadi belediyeyi geçtim üniversitelere, hani o profesörlerin olduğu bilim adamı yetiştirmek için kurulan yerlere, engin tecrübelerini paylaşması için davet etmek nedir? ülkecek her alanda sapıtıyoruz. hayırlısı.

edit: imla anca bu kadar.
  • neydi lan o söz?

stop making stupid people famous

ulan hep söylemek istemişimdir. buna denk geldi.

sözlük olmasa haberim olmayacaktı, girdim linke baktım, bakmaz olaydım.
  • bazı videolarından anladığım kadarıyla hemşehrim olan internet fenomeni. çevresini oldukça iyi gözlemleyen; yaratıcı ve komik bir arkadaş gibi görünüyor. yöresel komediye biraz daha eğilmeli bence; bizim oralar, bu anlamda pek keşfedilmemiş gizli bir hazine gibidir.

ayrıca;
    sizce de çok tatlı değil mi?
    mum ışıklı, romantik bir akşam yemeğinde kendisiyle karşılıklı hangel yemek isterdim.
  • yitip giden 4 hayatın mucizesidir kendisi.
  • saçma sapan instagram alışveriş sayfalarının reklamını yapmayı kendine iş edinmiş günde onlarca reklam yapan, artık komik de olmayan zorlama bir karakter...