şükela:  tümü | bugün
  • öğrencilik, aile ilişkileri, arkadaşlık konularında komik snapchat videoları yayınlayan, instagram takipçi sayısı 500.000'e dayanmış komik şahsiyet.

https://www.instagram.com/betizmmm/
  • snapchatteki bambi efekti ile işi yürutmekte olan şahsiyet. komik bence. muhafazakar komik.
  • sanırım ekşi sözlükte de zhang kullanıcı adıyla aramızda. neyse bu nickle ilgili çok iyi anılarım yok. o yüzden ön yargılıyım.
  • böyle insanlara prim verip belediyelerde söyleşi yapmasına müsade eden hadi belediyeyi geçtim üniversitelere, hani o profesörlerin olduğu bilim adamı yetiştirmek için kurulan yerlere, engin tecrübelerini paylaşması için davet etmek nedir? ülkecek her alanda sapıtıyoruz. hayırlısı.

edit: imla anca bu kadar.
  • neydi lan o söz?

stop making stupid people famous

ulan hep söylemek istemişimdir. buna denk geldi.

sözlük olmasa haberim olmayacaktı, girdim linke baktım, bakmaz olaydım.
  • bazı videolarından anladığım kadarıyla hemşehrim olan internet fenomeni. çevresini oldukça iyi gözlemleyen; yaratıcı ve komik bir arkadaş gibi görünüyor. yöresel komediye biraz daha eğilmeli bence; bizim oralar, bu anlamda pek keşfedilmemiş gizli bir hazine gibidir.

ayrıca;
    sizce de çok tatlı değil mi?
    mum ışıklı, romantik bir akşam yemeğinde kendisiyle karşılıklı hangel yemek isterdim.
  • yitip giden 4 hayatın mucizesidir kendisi.
  • saçma sapan instagram alışveriş sayfalarının reklamını yapmayı kendine iş edinmiş günde onlarca reklam yapan, artık komik de olmayan zorlama bir karakter...
  • hayali karakter. şimdi şöyle ki snapchatteki bazı karakterleri kullanarak komik espriler yapan bir bayan. lakin snapchetsiz video çekimlerinde mizaç olarak güldürmeye pek eğilimli biri değil. siması biraz daha sert ve aslında bu işe uygun biri değil. snapchetsiz bu işte var olamayacak biri. takibe değer alınmayan biri şahsımca. tesettürlü markaların reklamını yaparken tesettürlü olmayan haliyle de genç kızlarımıza olumlu bir şekilde örnek olmadığını düşünüyorum. sonuçta tesettür sadece baş örtüsü müdür ? yoksa ayak bileğini göstererek bak ben de burdayım demek midir ? son zamanlarda reklamlarıyla boy gösteren aslında komikte olmayan biri olarak 'bizimle dığılsın'