şükela:  tümü | bugün
 • öğrencilik, aile ilişkileri, arkadaşlık konularında komik snapchat videoları yayınlayan, instagram takipçi sayısı 500.000'e dayanmış komik şahsiyet.

  https://www.instagram.com/betizmmm/

  düzenleme: ben ilk denk geldiğimde, "öğrencilik, aile ilişkileri, arkadaşlık konularında komik snapchat videoları"nı izlemiş ve başlığı açmıştım. ancak şöhret âfettir sözünün haklılığını gösterircesine, şımardı ve bir kanaat önderi gibi ortalıkta dolaşmaya başladı. tabi suç biraz da "şeyh uçmaz müritleri uçurur" misali, şımarmasına arka çıkanlarda...
 • sanırım ekşi sözlükte de zhang kullanıcı adıyla aramızda. neyse bu nickle ilgili çok iyi anılarım yok. o yüzden ön yargılıyım.
 • tiplemelerini komik bulduğum, kendisini sempatik ya da sevimli ya da miniş ya da tatlış olarak görmediğim ınstagram fenomenidir. youtube'a da atılmış, hayırlı olsun.
  edit: anlatım bozukluğu
  edit: eşit değil edit.
 • böyle insanlara prim verip belediyelerde söyleşi yapmasına müsade eden hadi belediyeyi geçtim üniversitelere, hani o profesörlerin olduğu bilim adamı yetiştirmek için kurulan yerlere, engin tecrübelerini paylaşması için davet etmek nedir? ülkecek her alanda sapıtıyoruz. hayırlısı.

  edit: imla anca bu kadar.
 • neydi lan o söz?

  stop making stupid people famous

  ulan hep söylemek istemişimdir. buna denk geldi.

  sözlük olmasa haberim olmayacaktı, girdim linke baktım, bakmaz olaydım.
 • yitip giden 4 hayatın mucizesidir kendisi.
 • saçma sapan instagram alışveriş sayfalarının reklamını yapmayı kendine iş edinmiş günde onlarca reklam yapan, artık komik de olmayan zorlama bir karakter...
 • hayali karakter. şimdi şöyle ki snapchatteki bazı karakterleri kullanarak komik espriler yapan bir bayan. lakin snapchetsiz video çekimlerinde mizaç olarak güldürmeye pek eğilimli biri değil. siması biraz daha sert ve aslında bu işe uygun biri değil. snapchetsiz bu işte var olamayacak biri. takibe değer alınmayan biri şahsımca. tesettürlü markaların reklamını yaparken tesettürlü olmayan haliyle de genç kızlarımıza olumlu bir şekilde örnek olmadığını düşünüyorum. sonuçta tesettür sadece baş örtüsü müdür ? yoksa ayak bileğini göstererek bak ben de burdayım demek midir ? son zamanlarda reklamlarıyla boy gösteren aslında komikte olmayan biri olarak 'bizimle dığılsın'
 • bu ne lan?! izlerken ben utandım. yerin dibine girdim. sorunlu musun? varoş musun? sen ne bu sakil sakil hareketler?
  yiyosa bu yaptığını iran'da, suudi arabistan'da falan yapsın.

  insanları izinsiz çekip, aklınca dalga geçip, rahatsız ediyor. yolda bana şunu bir turist yapsa o elindeki telefonu alır paramparça ederdim.
  tek yapabileceğiniz şey sosyal medya hesabını spamlamak ve bu gibi kişilere prim vermemek. sırf gündem olmak için yaptığını ise utançtan yarım yamalak izledim.
  https://instagram.com/betizmmm?igshid=gnjla9eu5nel

  ha bir de bu arkadaş hiç haddi olmayan şeyler söylemiş. https://eksiup.com/p/92103909q2xs atatürk'e laf etme cesaretini nereden buluyor acaba? dalga geçtiği şeyse ülkenin kurtuluşu. "kolpa" diyor buna...
  e-ği-til-mez-si-niz!
 • arkadaş şu betizmmm twitterda bir videosuna denk gelip tanıdım kendisini. sonra instagram profilini gördüm ve 1.1m takipçisi olduğunu farkettim.
  bu kadar kültürsüz, eğitimsiz ve cahil bir bireyin sosyal medyada bu kadar ilgi görmesine bir türlü anlam veremedim hayır bir de bir kaç videosunu izledim dayanamadım kapattım.
  bu arkadaşın reklam alıp, para kazanıp ukrayna'ya gidip ülkemi bu şekilde temsil etmesinde emeği ve katkısı geçenlerin ben amına koyayım diyor ve videoyu şuraya bırakıyorum.

  edit: başlık ... isimli türk turizm tererösti olucaktı sinirden elim ayağıma karışmış.

  edit2: arkadaşın 2014'te şöyle bir vukuatıda varmış ama hakkında neden hukuki işlem başlatılmadığını siz muhtemelen biliyorsunuzdur.