şükela:  tümü | bugün
  • konuşma özgürlüğü düşmanı kibirli bir yazar. tehdit de edermiş. canım benim.
  • tehdit ve pkk propagandasını konuşma özgürlüğü zanneden terör sevicilerin başlığına yazdığı yazardır.

• (bkz: kürtlerin göç ettiği şehirlerin iflah olmaması)

doktor bu ne? kürtlerin rahat vermeyeceğini ben değil senin kafandakiler söylüyor sayın kibirli ve argüman yoksunu yazar.

mesela bu başlığı açan adam da pkk propagandası yapıyor senin kafana göre. bi zamanlar tayyip erdoğan'da yapıyordu o zaman?

sen hariç herkes terörist olmasın lan?
  • insanları değerlendirirken etnik köken, dini inanç veya inançsızlık, siyasi görüş, mezhep gibi kendince saçma sapan kriterleri gözetmeksizin değerlendiren yazar. kendisine yapıştırılmaya çalışılan ırkçılık ve kürt düşmanlığı gibi suçlamalar tutanın elinde kalır.

amma velakin "kürt rahat edemezse kimse rahat edemez" şeklinde pkk ağzıyla entry girip milleti ve devleti tehdit edeni de cevapsız bırakmaz.

ayrıca yukarıdaki terör sevici arkadaşın verdiği bkz'daki başlığa okumak için bile uğramamıştır. bu neyin kafası anlamak mümkün değil.
  • (bkz: okumadım)
  • çaylaklıktan kurtulmamın hemen ardından gönderdiği hoşgeldin mesajı ile oldukça şaşırtan ve bu vesileyle mesaj kutumun ilk kez yeşillenmesine sebep olan son derece ince yazar.
  • düşünceli bir yazar. nicki yanıltmasın yani pambık gibi. (bkz: bir kilo beton mu daha ağırdır bir kilo pambık mı)
  • (#76705752)

fenerbahce spor klübünün, 19 sampiyonlugunda sike yaptigini iddia eden yazar. fenerbahce taraftarina utanmaz ve arlanmaz diyerek hakaret eden yazar.

kendisine özel mesaj yoluyla, annesinin mesleginin dünyanin en eski mesleklerinden biri oldugunu "iddia ettigimi" belirttim. nick altima küfür eden troll yazmis. küfür etmedim, iddia ettim. iddiami ispatlayamazsam, küfürbaz olurum. bir topluluga ve camiaya hakaret ve küfür edip, iftira atmaktan geri durmayip,(yazdığı entrylere bakılabilir) hem insanlara ve bir camiaya hakaret ve küfür et, aynisi sana yapilinca tehdit etmeye çalış :)

türkiye'nin en büyük spor klüplerinden birine ifitra atmanin, bedelini mahkemede iddilarini ispatlarken bulacak olan yazar.
  • (bkz: #76168704) insanlara orospu cocugu diye entry giren fakat kendisine ayni sekilde karsilik verilince hassaslasan,

(bkz: #76386652) fenerbahce camiasina yavsak ve orospu diye hakaret eden ama ayni hakaretleri kendisine edince hassaslasan,

psikolojik olarak sorunlu ya da klavye delikanlisi oldugunu iddia ettigim bir yazardir.
  • konuşma özgürlüğü düşmanı, kendinden olmayanlara nefret kusan, beyni gelişmemiş, diğer yazarların altına iftira entryleri giren şerefsiz bir yazar. bu moderatörler neden görmüyor bunu anlamıyorum.