şükela:  tümü | bugün
 • özellikle son beş yılda ihtiyaç fazlası konut ve avm üretimi çılgınlığı nedeniyle şehirlerin dokusunu mahveden, hatta sikip atan terördür. özellikle imar planı gibi önemli bir görevin belediyelerin elinde olması da bu terörü körüklemektedir. imar planı yapma yetkisi tamamıyla büyükşehir belediyesi olan yerde büyükşehir belediyesine olmayan yerde il özel idaresine verilmelidir. bizim ülkemize şimdilik seçilmiş belediye fazla. adamlar bursa da 3 kuruş avanta için koca ovayı peşkeş çektiler.
 • doymak bilmez , arap zihniyetli politikacıların canım istanbulumda yarattıkları terördür. istanbul doğdan izmite , batıdan tekirdağa bağlanmadan son bulmayacaktır.
 • şu anda ne istiyorsa verilen ve yakın bir gelecekte kendisine verilen destekten dolayı önce rab, sonra da milletten af dilenecek bir başka terör türüdür.

  muhtemelen "aynı hedefe (bkz: avm) farklı yollardan ulaşmaya çalışıyorduk (bkz: mehmet cengiz) (bkz: a ve m) ama bizi kandırdılar" denilecek ve "dikey yapı" tehlikesine dikkat çekilecektir.

  ardından beton mikserlerinin karıştığı cinayetler gündeme gelecek ve betö isminde yeni bir terör örgütümüz doğacaktır.

  kışlaların önüne hafriyat kamyonları ve iş makineleri çekilmek suretiyle yapacakları bir "kalkışma" denemesi betö'nün son hamlesi olacaktır.

  tanıdık geldi mi?