şükela:  tümü | bugün
  • sanirim izmit cocugu. hosgeldin moruk diyorum oyleyse.
  • yaşadığı şehirde hatırı sayılır çoklukta insan tarafından "betos" şeklinde seslenilen kişi.
  • nerdesin sorusuna sürekli bilinmeyenlerle cevap verendir.

-nerdesin betos?
    -alibeyköy
    -nerdee

-nerdesin betos?
    -çukurcuma'dayım kuzenin işi vardı
    -nerdee?

-nerdesin betos?
    -amasya'dayım kadim, yarışma felan.
    -nerdee?

-nerdesin betos?
    -doğu beyazıt, vefat var moruk
    -nerdee? başın sağolsun.

-nerdesin betos?
    ve adını hatırlayamadığım binlerce kazamız bucağımız ve binbir tane mazereti..

bir betos gerçeğini okudunuz.. sağlıcakla kalın..
  • filmler ile ilgili entryleri inanılmaz spoiler içerir. aman dikkat. spoiler ibaresini kullanmayı acilen öğrenmesi gerek kadimin.
  • acikca aysel tugluk'un boynuna tas baglanarak denize atilmasini istemis yazar. aydinlik bir turk genci.
  • aysel tuğluk adlı şahsın mensup olduğu grup gencecik insanları öldürürken o sadece onun ölmesini aklından geçirdiği için dünyanın en kötü insanı olan yazar. oysa aysel tuğluk aslında bir sevgi böcüğüdür! ben de kendisi için ölmesin sürünsün dileğindeyim.. ne dedim ben!! bak şimdi!!!
  • pazarlara kadar mesai yaparak masasında dirsek çürüten yiğit. emrindeki başjewishların aksine kendisine bir bira ısmarlama şerefine nail olmuşluğum vardır. soğuk ankara kışında kaldığı ılık evinin kıymetini bilsin. şimdilik sadece tanıştık, pek sevdik. kısmet olursa ileride misafir de etmek isteriz.
  • dört yıl ev sahipliği yaptığımız ama layığıyla ağırlayamadığımız güzel insan. bana "taş-gedik sanatını" icra eder demiş ama estağfurullah derim, bu konuda kendisi benden epey öndedir. biz de özledik be betos, en son geçen sene kanyon'un önünde yengeyle görmüştüm, bi daha görüşemedik. öpüyorum gözlerinden kafkas kartalı!*
  • zaman zaman sinema danışmanlığımı yapan meslektaşım. hoş sohbet, güzel insan.
  • şu sıralar neler yaptığını merak ettiğim, über toprağım. muhtemelen askerden gelmiş olmalı.