şükela:  tümü | bugün
  • android için çok başarılı bir vpn uygulaması.
  • nasil ucretsiz kalabildiklerini soyle aciklamis vpn servisi:

http://www.betternet.co/blog/?p=207
  • kullanirken nedense bir takim sitelere hic giremediginiz vpn servisi.
  • süper tatlı vpn programı. hiçbir ücret istemiyorlar ve saçma sapan reklam darlaması yapmıyorlar. hatta acayip nazik bi şekilde aşağıda 'yardım etmek için bir video izlemeyi düşünür müydünüz?' yazarak gönülleri fethediyor. reddit'de rahat dolanabilmek için ideal program.
    edit: açılmayan subredditler değil imgur. çoğu fotoğraf orası üzerinden paylaşılıyor.
  • tatlılığı ikonu ve aynı zamanda çalıştırma butonu olan tebessüm eden surattan gelir. mobilde ve bilgisayarda candır. reklam darlamasını artık yapıyor, ama kırk yılın başı yaptığı için ve reklam izlemediğimde üzüldüğü için katlanıyoruz artık.

(bkz: zenmate) ile problem yaşayanlar chrome ve firefox için eklentisini kullanabilirler.
    edit:imla
  • bugün artık zıvanadan çıkaracak şekilde habire ileti gönderip yoksa edin. vs. diye taciz eden programdır bir daha gönderirse sileceğim
  • windows, chrome ve android sürümlerini kullandığım harika vpn platformu. bazen windows versiyonu kafayı yiyor. o zaman da chrome eklentisini çalıştırıyorum. mobilde bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. şarjı da makul seviyelerde yiyor. gayet başarılı yani. tabi vpn kullanırken kredi kartı ile ödeme, banka hesaplarınıza giriş, önemli hesaplarınızın şifrelerini girme gibi işlemler yapmayın siz yine de. ne olur ne olmaz.
  • hem mobilde hem masaüstünde kullandığım çok tatlı bir program. bazen yavaş bir sunucuya bağlanıyor, özür dilerim diyip hızlısına bağlanıp haber veriyor. kerata ya:)
  • an itibariyle turksat ile bağlanılamamaktadır.
  • ulan daha kullanmaya başlayalı 3 gün olmuştu.

maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor.