şükela:  tümü | bugün
  • 24 tv'de ekrana çıkan güzel diksiyonlu ablamız. kendisine tavsiyem önceden az daha kiloluydu daha iyiydi.
  • trt türk'te program yapımcısı. hasan karakaya'yı konuk edecekmiş

http://twitter.com/…atus/469083948484927488/photo/1
  • trt haber'de türbanlı birinin program yapıyor olması şahsımı bir hayli hüzünlendiriyor açıkçası.

kara çarşaflı sunucularımız olsun istiyorum asıl ben. burka giysinler. kadın sunucuların sesinin kimi erkekleri tahrik edebileceği de göz önünde bılundurularak, çeşitli ses programları aracılığıyla tonlarıyla oynanmalı.
  • (bkz: where is kravat)

bir ara basortulu ve kravatli bir spiker vardi. onun actigi yolda, gosterdigi ulkude hic durmadan yuruyecegine and icmemis bu spikeri kiniyor kendisine laflar hazirliyorum.
  • örtünmesi üzerinden geliştirdiği imanı her makyaj yapan tesettürlüler gibi samimi gelmeyendir. saç ziynete tekabül ediyorsa; göz makyajı, hafif bir ruj, allık, rimel ve benzeri kozmetikle dişiliğin vurgulanması neye tekabül ediyor, sadece görenin fesatlığına mı? geçiniz...

akp'nin atadığı ve akp adına okuyan, akp adına konuşan, akp'nin hayrına soran vazifedarlığına vergimi helal etmiyorum.
  • tv'de endam eden örtülü bacılar malumumuz üzere bu aralar pek popüler.

aralarında en hoş olanı bu.. güzel türkçe konuşuyor ayrıca. sevdim yani.

misal bi cemile bayraktar falan, ıyy hak getire..
  • artık ne için ya da kimler için söyledi bilmiyorum ama zaplarken denk geldim. "karşı atitez" dedi ben de "geri iade ediyorum" dercesine geçtiğim kanala geri geldim. ismini gördüm ve buraya yazdım şimdi.

kamuda türbana karşı değilim ve bu "karşı antitez" diyorum.

karşıyım halbuki de çok karıştı şimdi. allaha şükürler, tayyip de elçisi. amin. karşı antitez bunlar. karşı antiamin.
  • (bkz: önemli bir şey söylüyorsunuz) diyerek suya sabuna dokunmadan program yapan sunucu