• milyon dolarlara sahip ama günde 8 saat ekşi sözlükte yardıran bir yazar.
  • kürtçü bir politik doğrucu.

almanya’da türkçe konuştuğu için ceza alan öğrenci olayı başlığında kürt duyarı kasan bir entry giren, bu entry’e cevap yazdığım için “hayatında doğu’ya hiç gittin mi ha gittin mi?” diye saçmalayan, türkiye’nin en doğusunda 5 yıl kaldığımı öğrenince de ağlayan bir yazar.

edit: yalnız üstteki entry’de tam tersini söylüyor. belki de trollün tekidir.
  • tartıştığı çaylakların nick altına yazarlık gücünü kullanarak istediğini yazan.
    ben çaylakken nick altıma ''engelleyin gitsin zaman kaybı'' gibi bir entri yazmıştı.

bugün profiline baktım da başka bir çaylağa da aynısını yapmış.
    (bkz: #133967171)

ha tartışmasında haklıdır, haksızdır orasını bilemem.

biraz daha ineyim dedim ondan sadece bir önceki gün başka bir çaylağa da yazmış ''gereksiz holiganlardan... hayatın her alanının bunun gibilerden temizlenmesi gerekir'' diye. (bkz: #133741811)

yazar arkadaşın böyle bir huyu var demek ki.

edit: bir üstteki entriyi okudum da, üstelik 7 de fav almış, ''nick altına yazarım ha'' gibi bir mentaliteyle milleti tehdit etmek iyi bir kafa. kendini böyle güçlü hissediyor demek ki.
  • kendisiyle buradan tanışıp, vfs randevu konusunda yardım istedim , elinden gelenin çok çok üstünde yardımcı oldu sağolsun . o değilde usta biz senle ayak üstü binlerce euro'luk bir ticarete nasıl başladık . *
  • vfs randevu gurusu. aylarca aradığım randevuyu hızlıca bulup deva olmuştur.

edit: ayrıca 5 müşterimize de randevu bulup yardımcı oldu düzenli olarak çalışmaya başladık kendisiyle.
  • 2 aydır gece gündüz almaya uğraştığım polonya vize randevusunu 15 dakikada almayı başaran insan. kendisine çok minnetarım.
  • aylarca vfs'den randevu alamadım. malesef uzun dönem çalışma vizesini el emeğinle almak imkansıza yakın. üç dört ay direndikten sonra işlerin karaborsacıların eline düştüğünü öğrendim. konsoloslouğa, cimer'e, kanalların whatsapp hattına ve en önemlisi vfs'ye mesaj, mail arama aklınıza gelbilecek yer yolu denedim.

şu ana kadar konuştuğum kibar ve en çok yardımcı olan kişi oldu. çok hızlı bir şekilde vize randevusu aldı.

sizinle sağlıklı iletişim kurabilen, konuşmasını bilen, ve hızlı geri dönüş yapıp randevuyu alacak kişiyi tercih edebilirsiniz.
  • samimi ve gerçek bir galatasaraylı yazar.
  • vfs vize randevusu için iletişime geçebilirsiniz. kendi imkanımız la alamadığımız randevuyu sayesinde aldık. her türlü belge bilgi konusunda da yardımcı oldu. kibar saygılı her an iletişim halinde birisi. yardımlarından dolayı çok teşekkürler kardeşim.
  • kendisini tanıdığım için o kadar şanslıyım ki. ben günlerce uğraşıp vfs global randevusu alamayıp da kafayı yeme noktasına geldiğim anda tanıştık. sağolsun kendisi birkaç saat sonra benim randevu işimi çözdü. kendisine buradan da teşekkür etmek istedim. emeklerine sağlık.
hesabın var mı? giriş yap