şükela:  tümü | bugün
 • her an jason priestley gozukcek mi acaba paranoyasiyla dolasilabilen, genel gecer issizlik*tan kacamamis, los angeles yakinlarinda bir hijyenik sehircik. tuvalet* sorunu olursa eger rodeo drive'in kapsadigi kucuk mall'un en alt katinda var evet.
 • weezer'in yeni single'i. radyolarda donuyor bir iki haftadir. girisi sweater song'un nakaratiyla ayni. herifler kendilerinden araklamislar.
 • son zamanlarda çok sık duyulan weezer parçası
  sözleri şu şekilde:

  where i come from isn't all that great
  my automobile is a piece of crap
  my fashion sense is a little whack
  and my friends are just as screwy as me

  i didn't go to boarding schools
  preppy girls never looked at me
  why should they i ain't nobody
  got nothing in my pocket

  beverly hills
  that's where i want to be
  gimme gimme
  living in beverly hills
  beverly hills
  rolling like a celebrity
  gimme gimme
  living in beverly hills

  look at all those movie stars
  they're all so beautiful and clean
  when the housemaids scrub the floors
  they get the spaces in between

  i wanna live a life like that
  i wanna be just like a king
  take my picture by the pool
  cause i'm the next big thing

  beverly hills
  that's where i want to be
  gimme gimme
  living in beverly hills
  beverly hills
  rolling like a celebrity
  gimme gimme
  living in beverly hills

  the truth is
  i don't stand a chance
  its something that you're born into
  and i just don't belong

  no i don't
  i'm just a no class beat down fool
  and i will always be that way
  i might as well enjoy my life
  and watch the stars play

  beverly hills
  that's where i want to be
  gimme gimme
  living in beverly hills
  beverly hills
  rolling like a celebrity
  gimme gimme
  living in beverly hills
 • son zamanlarda sık sık dinlediğim hoş bir weezer şarkısı.birde hugh hefner'ın o çok ünlü malikanesinde çekilmiş bir klibi vardır ki bütün erkeklerin rüyası sanırım bu.
 • şu an ki belediye başkani, iran asıllı jimmy delshad'dir. 35.000 kişilik beverly hills camiasinin 8.000'ini 1979'daki devrim zamaninda iran'ı terk edenler olduğunu düşünürsek gayet doğal bi durum.
 • parayı kazanmış değil çöpte falan bulmuşların yaşadığı yer olsa gerek. yine de emin olmak için malikanelerin bi tanesinin kapısını çalıp "birader pardon, ne iş yapıyodun sen? hani bu suyun kaynağı nerden onu merak ettik de" diye sorasım gelmiş midir, şahsen evet.
  bilmem kaç blok boyunca palmiye ağaçları/milyon dolarlık evler/alman veya lüks amerikan araçlarından başka birşey görülmez . belediyesi havuzu/tenis kortu olmayan evlere ruhsat vermiyo zannedebilirsiniz*
  allahın zengini arsız california'nın da ciks mekanıdır kendisi. sokaklarında yürüyen adam falan pek görülmez. elbetteki sokaklarında öyle bakkal çakkal bim falan da yok... ortalıkta bir hareket de görülmediğinden süper zengin insanlar yemez içmez osurmaz 7/24 lüks arabalara biner ve evlerinde/lüks bi yerlerde sevişirler teorim de desteklenmiş oluyor.

  rodeo drive ise bildiğin şaka gibi bi yer. amerika ucuz fiyatlardan alışveriş cennetiyken buradan bu markalardan alışveriş yapmak zaten sadece burada oturan heriflerin harcı olabilir...

  kısacası beverly hills dünyanın %99,99998'inin geri kalan %0,00002'nin (doğru çıkartabildim mi lan) götünün keyfi için çalıştığının ispatıdır gözümde. bu zaten dolarla kıçlarını silen arkadaşların belediyesinde yediğim ve götüm götüm ödediğim $58'lik park cezası da içime evlat acısı gibi oturmuştur...
  beverly hills benim için bitmiştir vesselam. bir daha gitmem.
 • noel oncesi, sukran gunu'nden sonraki ilk gunden baslayan bir surec, donemde artik o yalan dunyasiyla beni bile cezbeden yer. kah louis vuitton vitrini kah kipkirmizi kocaman bir kurdele ile paket yapilmis cartier binasi, rodeo drive'in siril siril su akan kosesindeki restauranti, dev yilbasi agaclari; hepsini sevdim oksadim. olsa bir daha gider, bir kere daha cisimi starbucks buluncaya kadar tutarim. hic sesimi cikarmam. amin.