*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en az adonis kası olan erkek kadar, kadınların ilgi ve alakasına mazhar olan erkektir. özellikle adonis kasını beyaz atletle harmanlayan erkeğin cazibesine kapılmayacak hiçbir hatun yok bence. kızlar beyaz atlet giyen erkeklere bayılır. kendilerini onların kollarına bırakıp, oracıkta sevişmek için çıldırırlar. nereden mi biliyorum? tabii ki kendimden. ne zaman beyaz atletimle toplum içine çıksam, sevişmek zorunda kalıyorum.

  beyaz atlet seksilikle, masumiyeti harmanlayarak aynı zamanda erkeğe güvenilir bir hava da verir. açık konuşmak gerekirse beyaz atletten şaşmam. bence beyaz atlet giymeyen bir erkeğin kızları etkileme ihtimali, zekariya beyaz'ın adonis kası sahibi olması kadar düşük. bu yüzden beyaz atlet giymeyen erkeklerden tüm kızlar uzak durmalı.

  geçenlerde beyaz atletim, parmak arası terliklerim ve çizgili gaffur stili pijamamla bakkala gazete almaya gitmiştim, bu sırada fiziği ve kimyası son derece orantılı, marjinal kırmızı saçlı bir kız gördüm, daha doğrusu kız beni gördü. ben öyle yolda yürürken kızlara bön bön bakmayacak kadar cool bir erkeğim zaten beyaz atlet giyen bir erkekten de bu tarzda yılışık tavırlar asla beklenmez. işte bu kız birdenbire yanıma geldi ve "seni bir yerden tanıyor muyum?" diye sordu bilirsiniz bu tipik bir asılma sözüdür. tabi hemen yılışmadım ve kıza derinden gelen bir ses tonuyla "sanmıyorum" cevabını verdikten sonra ama neden olmasın diyip telefonunu istedim ve ağır adımlarla bakkaldan uzaklaştım.

  kızla ilk mesajlaşmamızda özellikle beyaz atletime hayran kaldığını, kendisinin beyaz atletli erkek fetişisti olduğunu yazdı. halen mesajlaşıyoruz bazen evine ziyarete gidiyorum , tabi ki beyaz atletim daima üzerimde oluyor. beyaz atletime adonis kasımı eklemek için halen çalışmalara devam ediyorum. o zaman tutulamaz bir forvet olup, avrupa liglerinde bile oynayabilirim.
 • üstüne bir de çizgili, kısa kollu, sağ göğsünde cebi olan gömlek giysin, cebe de tekel 2001 koysun tam olsun yani. baba değilseniz allaşkına beyaz atlet giymeyin kardeşim. gençliğinize yazık.
 • gömleğin altına giyiyorsa mümkünse evlerden ırak olsun benim de gözümün önünden...
 • (bkz: wifebeater)
 • boşuna eleştirilen erkektir. sayın sözlük bayanları, beyaz dışında örneğin siyah atlet giyene hemen orada verme gibi bir düşünceniz yoksa boşuna provoke etmeyin milleti derim..

  not : beyaz-siyah fark etmez, atlet giymekten nefret eden bir bünyeyim....
 • giyim konusunda erkek, kadına nazaran daha adam sendeci. birçoğu hala kendisi için giysi alışverişine bile çıkmaktan aciz kalıyor dolayısıyla. ee hal böyle olunca "annemin marganini kullanıyorum rahat ediyorum" mantığı hakim.. beyaz atlet giyme itici oluyorsun dendiğinde doğal olarak tepki aynı fabrikadan çıkmışcasına tek oluyor: "ee ne giyelim bacım??" mümkünse hiçbir şey giyme yavrum, memelere özgürlük ama değil mi? "ayy ben üşürüm" diyenler siyah yüzücü atleti tarzı bişeyler giyebilirler. izin veriyorum.
 • pazar banyosunu yapmıştır.
 • giymesin beyaz atlet, gitsin carrefour'dan 4,99'a kahverengi atlet alsın, hatta kenya'ya gidip siyah atlet alsın.
 • arabası şahin'dir, tercihen beyaz.
 • ah bir beyaz atlet uğruna ne erkekler yeriliyor ya rab!