şükela:  tümü | bugün soru sor
  • derin futbol'un yeni adı. kadroya sinan engin dahil olmu$, eski sunucu göktuğ sevinçli yerini beyaz bir adama bırakmı$.
  • yıl 2012, sıcak bir yaz ak$amında ahmet çakar* co$tukça co$uyor.

-böyle giderse kasımpa$a iki seneye kadar be$ikta$'ın önüne geçer.
  • keşke bu kadro ile devam etseler dediğim program. ne yazık ki; rasim ozan çok efekt yapıyor program da. gerçekten rahatsız edici oluyor konuşmalar. bu hafta sinan engin, ercan saatçi, ahmet çakar ve yeni sunucu ile konuşmalar çok daha anlaşılır hale geldi.
  • sicak bir yaz aksamı ahmet hocanın fundamental kavramını, iki direğin arasındaki top diyerek tanımladığı ve beni benden aldığı program.
  • ercan saatçi'nin kimyasını yerleyeksan ettiği, büyük kavgaların döndüğü programdır. çakar ne zaman patlayacak, kayışı koparacak beklemekteyiz. ?

edit: ahmet çakar, 'programda gizli ajandalar seziyorum' demiş ve giydirilip durulan yeni moderatöre 'devam et, gücüm yettiğince bu ajandaya karşı arkandayım' demiştir.
  • selçuk yula'nın ve adnan aybaba'nın ayrılmasından sonra ölümüne fenerbahçe'yi savunacak adam eksikliğini ercan saatçi ile doldurmaya çalışan programdır. ercan saatçi bu açığı doldurdu, taşırdı bile.
  • (bkz: #30409188)
  • ve moderatörü ertem şener olmuştur.

(bkz: winter is coming)
  • rasim ozan kütahya'lının inek şaban gibi davrandığı programdır. diğer kişiler konuşurken, sürekli arkadan bir şeyler söylüyor arkadaş. örneğin;

ü.ö=ümit özat
    r.o.k= biliyorsunuz

ü.ö: bence fenerbahçe kendi oyununa bakmalı.
    r.o.k: evet bakmalı.
    ü.ö: çok kötü oynadılar.
    r.o.k: evet oynadılar...
  • ertem şener'in de gelmesiyle telegol vs beyaz futbol ikileminde -ki bunun hayatımdaki en büyük ikilemlerden biri olması da ayrıca bi' üzücü gerçekten- beni iyice zora sokmuştur.