şükela:  tümü | bugün
  • derin futbol'un yeni adı. kadroya sinan engin dahil olmu$, eski sunucu göktuğ sevinçli yerini beyaz bir adama bırakmı$.
  • an itibari ile , ahmet çakar'ın rıdvan dilmen'in üzerine oynadığı, rıdvan dilmen'in oyunu bozduğu, yardırdığı tv programı.
  • rıdvan dilmen ile ahmet çakar'ın neredeyse birbirine gireceği program. az kaldı lan kavgaya, çok zevkli ..
  • ahmet çakar : (rok'a) sen kadıköyden dalgıç kıyafetiyle çık seni parçalarlar.
    rok : beni parçalayanların allah belasını versin.

ahahaha , son yılların en komik olayı.
  • yıl 2012, sıcak bir yaz ak$amında ahmet çakar* co$tukça co$uyor.

-böyle giderse kasımpa$a iki seneye kadar be$ikta$'ın önüne geçer.
  • adnan aybaba yerine sinan engin gibi bi adam, göktuğ sevinçli yerine kamera karşısında ne kadar tecrübesiz olduğu çok belli bi moderatör.

çok ısınamadım ne yalan söyleyim.
  • keşke bu kadro ile devam etseler dediğim program. ne yazık ki; rasim ozan çok efekt yapıyor program da. gerçekten rahatsız edici oluyor konuşmalar. bu hafta sinan engin, ercan saatçi, ahmet çakar ve yeni sunucu ile konuşmalar çok daha anlaşılır hale geldi.
  • sicak bir yaz aksamı ahmet hocanın fundamental kavramını, iki direğin arasındaki top diyerek tanımladığı ve beni benden aldığı program.
  • ercan saatçi'nin kimyasını yerleyeksan ettiği, büyük kavgaların döndüğü programdır. çakar ne zaman patlayacak, kayışı koparacak beklemekteyiz. ?

edit: ahmet çakar, 'programda gizli ajandalar seziyorum' demiş ve giydirilip durulan yeni moderatöre 'devam et, gücüm yettiğince bu ajandaya karşı arkandayım' demiştir.
  • başıma bir şey gelmeyecekse beğendiğim program.* sinan engin karşısındaki birine öğüt verirmiş gibi kameraya konuşuyor. r.o.k. * her programda ortalığı karıştırmak için troll'ce sorular soruyor, ahmet çakar çok ciddi bir biçimde cevaplar veriyor. çok komik amk ben gülüyorum eğlenceli geçiyor lskdfjlsdfjsd. bir de teker teker konuşmayı öğrenseler süper olacak, teker tekeri geçtim ikişer ikişer konuşsalar süper olacak.. *