• ahmet çakar diğerlerinin yanına filozof kontenjanından eklenmiş gibi duruyor. genel olarak futbolun sadece adında geçtiği yapım.bugün nadiren türk futbolunun problemlerinden biri tartışılıyor.
    fatih terim ile ilgili ne düşünüyorsam aynısını söylüyor ahmet hoca.
  • rasim önündeki ekrandan hep kendini kesip saçlarını düzeltiyor.
  • demba ba ve atiba' nın dolayısıyla biz beşiktaşlıların da yerinin olmadığı futboldur.
  • ahmet çakar: fatih terim'in konuşmasında bir kaç tane paradoks var. mesela diyor ki "siyasetçiler futbola karışmamalıdır"
    rok: hahahahahahaha bunu dedi mi gerçekten? bunu diyen fatih terim mi? yahu bu aynı benim "ekranlarda bağırmamalıyız, hep sakin olmalıyız" demem gibi bir şey hahahaha
  • sinan engin: eşşeğin tabiatına aykırı hocam.
  • --- spoiler ---

"...eşşeğin tabiatı..."

sinan engin
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ahmet ç. : milli maçlardan sonra fatih terim istifa eder, gider federasyon başkanı olur. yolunu yaptı, fişeği attı.

sinan e. : he başarısız adamı makam mevkiyle ödüllendirecekler. var mı örneği?

ahmet ç. : :)))))))))))))) yıldırım demirören
    --- spoiler ---
  • - ne demek canım bu futbol camiası koyun mu?
    rok: meeee!

şzldxjbşlkjsşlkşlj
  • ulan ben de enayi gibi barça - atleti maçını izliyorum öbür tarafta. efsane başlamış, hızını almış. öncelikle sözlük camiasından özürlerimi diliyorum.

açar açmaz o cümbüşü gördüm ya, baya baya yüzümde bi gülümseme oldu, pazartesi sendromumu üstümden attım. bayılıyorum lan bu adamlara.
  • sabit katılımcıları arasında zeka parıltısı olmayan tek bir adam olan yapım. hani işi sevimlilik veya saflıkla idare edenleri bile saymıyorum. dümdüz, niteliksiz ve hatta ziyan. konuşturmasalar keşke.
hesabın var mı? giriş yap