şükela:  tümü | bugün
  • php ve bayi hosting hizmeti veren bir hosting firması
    (bkz: http://www.beyazhosting.com/)

yıllardır bir sıkıntısını görmedim.
  • 2 gündür ne telefonlara cevap veriyorlar, ne canlı mesajlaşma modüllerine bakan birisi var, ne de atılan maillere geri dönüş yapıyorlar.

bu kadar boş beleş, umursamaz bir firma görmedim.
  • cpanel hosting paketlerinde wordpress sitelerimi barındırıyorum. aynı hesapta bir sürü site olmasına rağmen hiç sorun çıkartmadılar.
  • 5 yıldır fransa lokasyon olan sunucularında web sitelerim barınıyordu. sunucularını türkiye'ye taşımaya karar vermişler ve bir kaç gün önce sitelerimin hepsi türkiye lokasyona taşındı.

55ms ping alan sitelerim şu an 9-10ms oldu ve sitelerin erişim hızı gözle görülür şekilde arttı. ayrıca böyle bir taşıma işleminde dahi sitenin yayınını kesintiye uğratmamaları takdiri hakediyor.
  • limitsiz hosting paketleri hem fiyat hem de performans olarak bekleneni veriyor. kullanmakta olduğum süreden beri herhangi sorunla karşılaşmadığım gibi istediğim zaman kafama takılanları sorma imkanı bulmaktayım.

kısaca test edildi, onaylandı.
  • geçen hafta sunucuları türkiye'ye taşıyacakları haberini veren firma. 1-2 gün önce de fransa ve almanya'da bulunan sunucularını bursa'ya taşımışlar.

açıkçası ben pek teknik işlerden anlamam ama taşıma işleminden sonra erişim hızı oldukça yükseldiğini söyleyebilirim. daha önce kullandığım başka firmalarla kıyaslayacak olursam hosting paketleri tam bir fiyat/performans canavarı diyebilirim.
  • sunduğu özelliklere göre fiyatları çok uygun olan hosting firması. rakipleriyle karşılaştırınca bana makul geldi.
  • sunucuları izmir ve bursa'da yer alan hosting firması. kişisel sitem için kendilerinden hizmet aldım.
  • hosting satın aldığınızda yanında ssl sertifikasını ücretsiz olarak veriyorlar.
  • (bkz: #68255219) hangi seviye ssl'i ücretsiz veriyorlar? görende ev ssl'i ücretsiz veriyorlar sanacak. zaten hali hazırda onlarca ücretsiz ssl sağlayıcısı var :)