şükela:  tümü | bugün
  • php ve bayi hosting hizmeti veren bir hosting firması
    (bkz: http://www.beyazhosting.com/)

yıllardır bir sıkıntısını görmedim.
  • 2 gündür ne telefonlara cevap veriyorlar, ne canlı mesajlaşma modüllerine bakan birisi var, ne de atılan maillere geri dönüş yapıyorlar.

bu kadar boş beleş, umursamaz bir firma görmedim.
  • cpanel hosting paketlerinde wordpress sitelerimi barındırıyorum. aynı hesapta bir sürü site olmasına rağmen hiç sorun çıkartmadılar.
  • 5 yıldır fransa lokasyon olan sunucularında web sitelerim barınıyordu. sunucularını türkiye'ye taşımaya karar vermişler ve bir kaç gün önce sitelerimin hepsi türkiye lokasyona taşındı.

55ms ping alan sitelerim şu an 9-10ms oldu ve sitelerin erişim hızı gözle görülür şekilde arttı. ayrıca böyle bir taşıma işleminde dahi sitenin yayınını kesintiye uğratmamaları takdiri hakediyor.
  • limitsiz hosting paketleri hem fiyat hem de performans olarak bekleneni veriyor. kullanmakta olduğum süreden beri herhangi sorunla karşılaşmadığım gibi istediğim zaman kafama takılanları sorma imkanı bulmaktayım.

kısaca test edildi, onaylandı.
  • sunduğu özelliklere göre fiyatları çok uygun olan hosting firması. rakipleriyle karşılaştırınca bana makul geldi.
  • hosting satın aldığınızda yanında ssl sertifikasını ücretsiz olarak veriyorlar.
  • (bkz: #68255219) hangi seviye ssl'i ücretsiz veriyorlar? görende ev ssl'i ücretsiz veriyorlar sanacak. zaten hali hazırda onlarca ücretsiz ssl sağlayıcısı var :)
  • ben aldığım hizmetlerde sıkıntı yaşamadım. bir çok firmadan daha iyi hizmet veriyorlar.
  • türkiye'de yıllardır düzgün hosting hizmeti veren ancak buna rağmen az bilinen iyi firmalardan biridir.