şükela:  tümü | bugün
  • dünyadan bihaber bir güruhun sunduğu, kalitesi yerlerde magazin programı.

tarkan, konserinde, son albümünde yer alan ve ümit sayın'a ait olan ve bir şarkısının sözlerini unutmuş. bunlar da durumu anlamayıp "ümit sayın sonuçta tanınmamış bir şarkıcı. jest olsun diye şarkısını söylemek istemiş, unutmuş. normaldir" dediler. neden? çünkü tarkan efendi ne yapsa haklıdır! hadi mesleğininizin hakkını veremiyorsunuz, neden ümit sayın'ı kötülüyorsunuz? pür cehalet...
  • en boktan şeylerin başına 'beyaz' ya da 'ak' getirip pazarladıklarının bir örneği
  • şu an, işte 15 temmuz'da tatile giden ve sosyal medyada tepkisiz kalan ünlüler diye bazı kimseleri hedef gösteren program.

eski arabulucu flaş tv teyzesi de bilinç kişisi kesilmiş bu ünlülere ne ceza verelim diye tartışma açmaya çalışıyor.
  • an itibariyle harun kolcak icin "ceyrek asir kapandi" altyazisiyla 25inde mi öldü la dedirtti
  • an itibarı ile leyla aydemir cinayetini değerlendiriyor. asıyorlar kesiyorlar aman allahım!
    ama derslerine hiç çalışmamışlar, katil diye tutuklanan mehmet aydemir'i aynı gün videoyu çeken musa amcası sanıyorlar ve video'da leyla'yı nasıl taciz ettiğini,
    bunu yapanın neler yapabileceğini söylüyorlar.
  • üç tane bir dudağı yerde bir dudağı havada
    yüzeysel, müptezelin ikiyüzlülük, yalakalık,
    ahlak zaafiyeti işlediği tv işgalidir.
    kendisi neredeyse sütyenle oturan kokoş
    açık giyinenleri eleştiriyor.
    ünlülerin kanını emerek para kazanıyorlar, ama taıdıklarına
    dişli olanlara övgüler diziyorlar.
    onun bunun kıçı-başı , evliliği , kilosu ile ilgili ne kadar
    fosseptiği varsa fâş eden bu kadınlar niye çıkarılır?
    bu kadınlar hangi torpille tv ekranlarını kaplayabiliyorlar
    anlayamıyor insan.
    erman toroğlu bunların yanında masum kalır.
  • birbirinden zerre hazzetmeyen üç kadın sunuyor programı özellikle siyah saçlıya diğer iki hatun sağlam ayar oluyor. o da diğer ikisine gıcık oluyor. birbirlerine sürekli laf sokuyorlar. çok eğlenceli. tam kadın tipi anlaşamama durumu söz konusu. birbirlerine hayatım hayatım diyerek laf sokuyorlar. göz deviriyorlar.

ben kanalın yerinde olsam kışları da bu üçlüye verirdim magazin programını haberler tırt olduğunda bile üçünün arasındaki gerilim seyrettiriyor.
  • kadın kadının kurdudur derler ya bu programda çok net. hemcinslerini böyle bir aşağılamak olamaz.
    siyah saçlı olan hadsiz, ibrahim kutluay’a çağrıda bulunuyor. diyor ki ‘şunu açıklar mısınız edvina’da ne buluyorsunuz? çok çirkin bir kadın ne buluyorsunuz bilmiyorum. benim göremediğim bir şey var galiba’

bu nasıl bir üsluptur. nasıl bir insan başkasına ne buluyorsun diye sorabilir. cehalet diz boyu. zap yaparken açtım 5 dk izledim ama bunu sürekli izleyenler varken instagramda ünlülerin fotoğraflarına saçma sapan yorumlar yapan insanları görmek çok doğal malesef
  • ya kadın düşmanlığında nirvana olan bir hanım kız var burda. demet şener boşanmış iki çocuklu ve yaşça yeni kocasından büyük diye nasıl olur falan da diye adeta kuduruyor. bu ne biçim zihniyet yahu! kızım seni mi alacaktı adam hiç evlenmedin çocuğun yok diye? demet'e bir bak istersen bir de sonra aynaya. sana senin anladığın dilden anlattım durumu bebişim.
  • bu 3 tane aşırı 'akıllı' kadınımızın sunduğu programda şu anda semih öztürk ve sevgilisi kurretülayn maturile ilgili bir durum var. kurretülayn (bu nasıl bi isim ya) bir video yayınlamış başına gelen şeyleri anlatıyor, tacizler ve daha başka sapkın ve garip şeyler yaşadığından bahsediyor. anlattıkları doğrudur yalandır o kısım başka bir konu, zaten kadın dava filan da açmış, asıl en garip ve rahatsız edici kısım bu 3 adet sunucu varlığın, gözümüzün önünde 5 dakika içerisinde "binlerce dansöz var" tadında kıvırarak dönmeleri. önce bi ya bunlar nasıl kötü olaylar semih de zaten garip bi çocuk filan diye başladılar yani kadının anlattıklarına inanır veya en azından üstüne düşünür gibi oldular, sonra ne olduysa biri bunları uyardı veya kendileri uyandılar heralde (arada düşünebiliyorlar evet), ya bu semih acunun sevdiği tiplerden bir sürü de fanı var biz buna bok atmayalım en iyisi diye düşündüler, hoop, birden kurretülayn paranoyak oldu, semih çok iyi çocuk oldu, hatta bir tanesi kurretülayn için senin annen baban yok mu seni tedavi ettirsinlere kadar varan cümleler kurdu. şimdi bu sığırların laflarında ve tavırlarında beni rahatsız eden şey şu, ulan türkiye'de ve dünyada da her türlü sapkınlık, garip ve iğrenç olaylar yaşanır, haber de olur, duyunca ağzımız açık kalır. bunlar çok saf temiz bir insanlık varmış gibi sanki kendileri de çok temizlermiş gibi kurretülayn'ın anlattıklarını böyle şeyler olur mu canım aaaa diye kestirip atıyorlar. erkek adam böyle şeyler yapmaz filan diyorlar. ahahahahhahaha. açın da bi haber okuyun sayın sığırlar. okuyun da erkek adamlar neler ne sapkınlıklar ne manyaklıklar yapıyor bi görün. sanarsın bu 3 varlık başka gezegende (botoks gezegeni), biz başka gezegende yaşıyoruz. geçin ya bu milleti çok düzgün sanma ayaklarınızı. ki siz ülkenin en yozlaşmış sektöründesiniz. iyi bilirsiniz yani. bırakın bu rolleri. korkudan taraf tutamıyorsanız da bırakın o işi.

kendime not: bir daha da izlersem bu freak showu allah da benim belamı. ilk ve sondur.