şükela:  tümü | bugün
 • beyaz tv'de sabahları yayınlanan magazin programı. üç kadın ve ali eyüboğlu sunuyor. kadınlardan biri flash tv'de bir ara evlilik programı sunan abla. diğer ikisi kim bilmem ama kadınlar arasında çok fazla mahalle arası tarzı laf sokma var, seviye düşük.
 • ali eyüboğlu bugün şutlanır. ya da kendisi bırakmalı, program ekibine moderatöre afra tafralar laf sokmalar bu böyle yapılmaz şöyle yapılır diye akıl vermeler. ekip ruhuna uymuyor.

  kardeşim hiç kimse yaz sabahında suratsız yaşlı bir amca izlemek istemez açıkçası. televizyon dünyasında genç eğlenceli ağzı laf yapan kimse yok mu?
 • dünyadan bihaber bir güruhun sunduğu, kalitesi yerlerde magazin programı.

  tarkan, konserinde, son albümünde yer alan ve ümit sayın'a ait olan ve bir şarkısının sözlerini unutmuş. bunlar da durumu anlamayıp "ümit sayın sonuçta tanınmamış bir şarkıcı. jest olsun diye şarkısını söylemek istemiş, unutmuş. normaldir" dediler. neden? çünkü tarkan efendi ne yapsa haklıdır! hadi mesleğininizin hakkını veremiyorsunuz, neden ümit sayın'ı kötülüyorsunuz? pür cehalet...
 • şu an, işte 15 temmuz'da tatile giden ve sosyal medyada tepkisiz kalan ünlüler diye bazı kimseleri hedef gösteren program.

  eski arabulucu flaş tv teyzesi de bilinç kişisi kesilmiş bu ünlülere ne ceza verelim diye tartışma açmaya çalışıyor.
 • an itibariyle harun kolcak icin "ceyrek asir kapandi" altyazisiyla 25inde mi öldü la dedirtti
 • şeyma subaşı adını her duyduklarında kıskançlıktan gözleri kedi gibi kısılan üç kadının konuştuğu program. aman ne kıskanıyorlar ne kıskanıyorlar! ben şeyma subaşı yerinde olsam sırf bu tipler için her gün kurşun döktürürdüm.

  şu anda bülent ersoy, ali eyüboğlu'nu yerden yere vuruyor. kötü ruhlu adam dedi, onun karısı bizim programa danışman yapılsa böyle eleştirmezdi dedi. üstüne de "ben hayattayken onun karısı programdan ekmek yiyemeyecek." dedi. programdaki kızlar çıt çıkaramıyor, itim diyemiyorlar; "evet efendim, sepet efendim" modundalar.

  bir de bu ceren akdağ gerekli gereksiz ne kadar çok gülüyor. programa çıkmadan iki tane prozac mı çakıyor nedir.