şükela:  tümü | bugün
  • kullanma kılavuzuyla satılması gereken veya satın alırken sıkı sıkıya tembihlenip göz zevki için altına pamuklu yada beyaz iç çamaşırı giyilmesinin yasaklanması gereken giysi.
    zaten kendine işkence etmek değildir de nedir gün boyunca üzerine birşey dökülmesinden endişe edip durmak.
  • ince beyaz kumas pantalon icine anneanne donu modeli giyen kadinlar cok itici gozukurler.
  • reklamlarda yansitilanin aksine kadinlara adet doneminde paranoya yasatan, bu nedenle mumkunse kendisinden uzak durulan pantolon cesidi.
  • ten rengi ve dikissiz camasir modelleri ile giyilmesi tavsiye edilen kiyafet. yok ben giyerim beyaz tangami diyorsaniz bilemeyiz tabi, tercih meselesi.
  • uzun bacak, güzel popo isteyen giysi. kiloluysanız olduğunuzdan daha iri durursunuz, kendine güvenmeyen giymesin, yaz başlarken belirtmek istedim.
    (bkz: işyeri giyim prensipleri)
  • havaların ısınmasıyla gardropta kadınların ilk sarıldıkları giysi..
  • regl dönemlerinde, kadinlari ele vermeye müsait renkte pantalon.
  • kizlara da, ozellikle selulitlilerse, yakistirmam zaten ama erkekler giyerse hele, ya turkucu ya da pezevenklermis gibime gelir. bizim turkuculer hep boyle ici koyu disi acik seyler giydiklerinden miii neden bilmem. dersenki hayatinda kac pezevenk gordun? galiba da gormedim. yani pezevenk diye sovduklerimin de gercek mesleklerinin bu oldugundan da emin degilim.
  • (bayanlar için) bedeninize uygun kesimlerde giyilmezse rezil, diğer durumlarda vezir eder bu pantolon.
  • rus bayanların genelde tercihi olan pantolondur
    (bkz: benim adım cemil pantoloncuyum)