• yanak kaslarımı 5 dakika dinlendiren şaka.
  • hiç komik olmayan ve bir o kadar da çalışılmış duran tv şeysi.
  • gülmekten götümüzün kapağını kaydıran inanılmaz bir şaka.
  • bu oğuzhan kim amk? orta sınıf bkm oyuncusu iken hiçbir özelliği olmamasına rağmen buralara kadar nasıl geldi? adamın evine beyaz ve ahmet kural gidiyor. bir kanalda programı bile var. bence ekürileri ile birlikte görmezden gelinip ortadan kaldırılması gereken insanlar. ha bır de hülya avşar. kızı güzel ama olsun napalım.
  • (bkz: senaryo)
  • rihanna çakması şaka. gerçek gibi de durmuyor asıl benin korkum beyaz ve candan ercetin gibi seriye bağlamaları umarım bu olmaz.
  • gerek bu beyaz, gerek bu üçü bir arada olan antipatik kardeşlere biri komik olmadıklarını, bu kadar cahil olan bir ülkede iş yapabildikleri için şanslı olduklarını söylemesini rica ediyorum.

özellikle beyaz dayıcım; 65 yıldır ekranlardasın, götündeki kıllar kadayıf olalı 36 sonbahar geçti sen hala 90'lı yıllardaki espri düzeyinde kaldın. tamam bir ara ailemizin damat adayıydın ama artık sana kimsenin verecek kızı da kalmadı. zira o kızlar menopoza girdiler. gözünü seveyim kendini doğaya, dağa-bayıra vur artık. bizi de o komiklikle alakası olmayan şakaların ve espirilerinden uzat tut. emi benim şeker kardeşim.. lütfen diyorum bak.
  • bana yapılsa söyleyecek daha düzgün bir sarkı bulamadınız mı diyerek kulaklarından tuttugum gibi gecmislerini

skip atacagım saka

--- spoiler ---

şaka

--- spoiler ---
  • öncesinde arkadaşlarla inanılmaz geyik bir sohbetin ve kahkahaların içerisindeydik. şuan ortam gerginleşti, suratlar asık. öle bir şakadır işte.
hesabın var mı? giriş yap