şükela:  tümü | bugün
  • kendi iyilikleri adına yapılan tavsiyelerdir işte. benimkine gelince, saçınızı kızıla boyayın. bir ömür boyu dua edersiniz bana.
  • hayat kurtaran ve beyaz tenli kadınları mutlu eden tavsiyelerdir. mesela bira özlü güneş kremi kullanın,böylelikle kalıcı bronzluğa ulaşabilirsiniz. benim değil dermatologların tavsiyesi.
  • teninize bile karisan bir partneriniz varsa -cok afedersiniz ama- artik siktiri cekmenin vakti gelmistir.
  • bronzlaşmaya calışmayın, beyaz ten candır. o esmer, bronz hatunlar saçlarını sarıya boyatıp yattara gibi dolaşırken siz kugu gibi süzülüp gidiyorsunuz.
  • yegane tavsiye için (bkz: spf 100)*
  • sakın güneş altında yatmaya falan kalkışmayın asla yanamıyorsunuz şahsen denedım olmuyor acısını fena çekersiniz gölgede yatın ılla yatıcaksınız o bile yetıyor inanın zaten yanmak için de uğraşmayın boşverin ya unutmayın asiller hep beyazdı tarihte hehehe.yazdan sonra çok beyaz olduğunuzu çaktırmamak için beyaz giyinin az da olsa kurtarıyor.
  • güneşlenmek sizin için sadece tatlı bir hayal olarak kalsın. zira ıstakoz gibi geziyorsunuz sonra.
  • yakınımda, yöremde olun.
  • saçlarınızı kızıla boyamayın.

zira beyaz ten üzerine kızıl saç afrodizyak etkisini katlıyor.
  • koyu renk iç çamaşırından şaşmayın.