şükela:  tümü | bugün
  • süzme beyaz peynir gibi kızdır.

benim için güzel kız olmanın ilk şartı beyaz tenli olmaktır. bu zamana kadar esmer bir kızdan hoşlanmayı bırak elektrik dahi alamadım. esmer kızlardaki sakal, bıyık, kıl fazlalığı da cabası. dokunulduğunda ya da soğuk havada tenleri hafiften kızarıyor ya hani o beyazla kırmızının uyumu gerçekten muhteşem. esmer kızlarımız alınmasın gücenmesin. güzellik göreceli elbet.
  • (bkz: sevin onları)
  • hayalim. evlenmek istediğim kızdır.
  • stoya beyazı gibi bir beyaz ten bulabilmek bu coğrafyada pek mümkün olmasa da eser miktarda bulunduklarına dair rivayetler dolaşmaktadır.
  • en sevilendir, oldum olası esmer güzelleri beni sarmadı, prenses gibi gözükse bile esmer olunca ı-ıh. evrimsel olarak zaten beyaz ten sağlığı temsil ediyormuş bu yüzden dibimiz düşüyor beyaz tene, ama siz yine de gidin solaryuma para bayılıp süt beyazı teninizi arabistan ten rengine çevirin kızlar böyle daha seksi oluyorsunuz hı hı.
  • mükemmel memelere sahip kızdır ayrıca. sevin, okşayın.
  • hayatta sevmem. melez olsun, kavruk olsun benim yavrum. beyaz et, ı ıh.
  • zaafım olan kızdır.

beyaz ten, bebeksi görünüş, seksi duruş.

şehevi.
  • hastasıyız. hele bir de renkli gözlüyse, bilhassa da maviyse, yeme de yanında yat. yazın bol bol güneşlensin, ben yanarım onun yerine kıyamam.*
  • ‘ay ışığında yanmış’ dediğim kızdır.