şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlığı açanın lider dediği kişi de kendi polisi bir çocuk öldürdüğünde annesini meydanlarda yuhalatır zaten. devletin milyarlarca dolarını inşallah, maşallah diye diye yürütürler, sonra da tebaa mevzuya uyanmasın diye ezik edebiyatı yaparlar.

- niye devamlı salya sümük ağlıyorsun tavsancikharry? iki senede dolar milyarderi oldunuz. devletin tüm kadrolarına istediğinizi atıyorsunuz. yapılmış olanları bir türlü beğenmediğiniz için öyle orman, sit alanı, milli park falan da dinlemeden, her yere çatır çutur en lüksünden kendi villalarınız dikiyorsunuz. şehzadeniz kendisine satın alabileceği bir ada bakıyor. size biat etmeyen iş adamlarının ihalelerini iptal ediyor, gazetecileri kovduruyorsunuz. gözünün üstünde kaşın var dediğiniz herkesi hak, hukuk demeden yıllarca hapiste tutuyorsunuz. daha ne?

- ben devamlı havyar ve karides yemekten gut olduğu için davul gibi şişerek ölen fatih'in torunuyum bir kere (bkz: ikinci mehmet). bizim ecdadımız hamamda karı-kız kovalarken düşüp kafasını çarparak öldü, haberin var mı beyaz türk (bkz: ikinci selim)? samur kürk ve kadın düşkünlüğü yüzünden devletin hazinesini boşalttığı için, önemli makamları en çok rüşveti veren çapsızlara satmaya başlayan sultan ibrahim'in idareyi teslim ettiği cinci hoca da hep israil'in bize bir oyunu zaten (bkz: deli ibrahim). islam halifesi olarak nefsine hakim olduğu için tespit edilebilen sadece 112 çocuğu olan ve pir sultan abdal'ı astıran atamız üçüncü murat'ı da kıskanıyorsunuz siz (bkz: üçüncü murat). zaten pamir'in ailesi beyaz türk olmasaydı, çocuk caprice gold maldives'ler ya da zemzem tower vs. varken öyle zekeriyaköy'de falan da kaybolmazdı tamam mı? hem sizin şu inönü var ya şu inönü, sen bilmezsin 1940'ta neler yaptığını. istersem menderes'in yıktığı camilerden bile mağdur olabilirim ben...

beyaz olmayan türkleri tanımak için,

(bkz: bu milletin amına koyacağız sen merak etme)
    (bkz: kucağımıza düşecekler merak etme)
    (bkz: egemen bağış'ın kuranla dalga geçmesi)

edit: ilk entry silinmiş.
  • çocuklar sınıfsız ve milliyetsizdir.

ben sizin geri kalmış fabrika ayarlarınıza ne diyeyim ya.
  • beyaz türk olmayanlarin (bkz: tersi terim bulamamaç) zoruna gitmistir. cocuk kayip ulan cocuk. destek olmayacaksan kır o siyaset dolu çeneni iki dk da bari köstek olma.
  • vicdansiz tartismalara konu olan bir cocuktur.

bulunsun sonra yap su tatavayi be bos herif! goren de istanbul'un gobegini super guvenli bir bolge sanacak.
  • politik doğruculuktan çıkıp yazacağım; çocuğun bir an önce sağ salim bulunması için dua ediyorum. oluyor böyle şeyler kardeşimin kaybolduğu gün ve annemin telaşı aklıma geldi, kadın aklını kaçırıyordu. ama televizyonlar, sosyal medya ve daha ıvız zıvırın ayağa kalkması için beyaz türk olmanız gerekiyor bu da acımasız bir gerçek kabul edelim. cihangir ünlülerini neden sevmediğimi daha iyi anlıyorum böyle olaylarda, herkes kendi çevresi kadar diyelim konuyu kapatalım. allahım şu çocuk bulunur inşallah demekten başka bişey gelmiyor elimizden.
  • türkiye'de 2013 yılında günde ortalama 30 çocuk kayboldu. 2013 yılı içerisinde 10 binden fazla çocuk kayboldu. ve bu sayılar her geçen gün artmakta.
    bu çocukların üçte birinden fazlası devletin yetiştirme yurtlarından kaybolan çocuklar. geri kalanı da büyük ölçüde fakir fukaranın çocukları.
    işte bu yüzden onların adını hiçbir televizyonda, yada twitter'da, gazetede bilmem nerede göremiyoruz. belki de onların çalınan organlarıyla bir takım beyaztürklerin çocukları yaşıyor.
    böyle bir toplumsal ikiyüzlülüğün adı işte bu.
    işte ben bu ikiyüzlülüğün amk.
  • yuh be küçücük çocuklar üzerinden şu rezil tarihi geçmiş mağdur edebiyatınızı yapmayın be ayıptır! beyaz türkün çocuğuymuş demek, peki berkin öldüğünde arkasından yuhlatanlar yuhlayanlar kimlerdi diye sorarlar adama.. çocukları geçtik bebek yaşta olanlara geldi sıra.
  • vicdansız, ruhsuz bir tipin kendince dikkat çekme çabasıyla yaptığı isimlendirme.
    o çocuk kimin çocuğu olsa aranırdı.
    bu çocuk üzerinden kimse ile tartışmaya girmeyi midem kaldırmaz da, yine de dayanamadım. zira okuduğum şeyi de midem kaldırmadı.
    büyük tespit yaptın di mi koçum. zengin çocuğu. villaların orada kaybolmuş. önemli bak bu. kaçmamış senin zehir gibi zekandan. sosyolojik tespitlerin kralısın sen. aferin sana.
  • bunlar padişahlığı geri getirmek istiyor ya, şu kölelik de geri gelse de beyaz türkler zenci türkleri köle pazarlarında satsa diyesi geliyor insanın bu yazılanları okuyunca.