• zenci türk muhafazakarlar oluyor sanırsam,bak yine mağdur oldular,adamlar taşı sıkıp mağduriyet yaratıyorlar,helal walla,çocuk kayboluyor bunlar mağdur oluyor,çok ilginç
  • başlığı açanın lider dediği kişi de kendi polisi bir çocuk öldürdüğünde annesini meydanlarda yuhalatır zaten. devletin milyarlarca dolarını inşallah, maşallah diye diye yürütürler, sonra da tebaa mevzuya uyanmasın diye ezik edebiyatı yaparlar.

- niye devamlı salya sümük ağlıyorsun tavsancikharry? iki senede dolar milyarderi oldunuz. devletin tüm kadrolarına istediğinizi atıyorsunuz. yapılmış olanları bir türlü beğenmediğiniz için öyle orman, sit alanı, milli park falan da dinlemeden, her yere çatır çutur en lüksünden kendi villalarınız dikiyorsunuz. şehzadeniz kendisine satın alabileceği bir ada bakıyor. size biat etmeyen iş adamlarının ihalelerini iptal ediyor, gazetecileri kovduruyorsunuz. gözünün üstünde kaşın var dediğiniz herkesi hak, hukuk demeden yıllarca hapiste tutuyorsunuz. daha ne?

- ben devamlı havyar ve karides yemekten gut olduğu için davul gibi şişerek ölen fatih'in torunuyum bir kere (bkz: ikinci mehmet). bizim ecdadımız hamamda karı-kız kovalarken düşüp kafasını çarparak öldü, haberin var mı beyaz türk (bkz: ikinci selim)? samur kürk ve kadın düşkünlüğü yüzünden devletin hazinesini boşalttığı için, önemli makamları en çok rüşveti veren çapsızlara satmaya başlayan sultan ibrahim'in idareyi teslim ettiği cinci hoca da hep israil'in bize bir oyunu zaten (bkz: deli ibrahim). islam halifesi olarak nefsine hakim olduğu için tespit edilebilen sadece 112 çocuğu olan ve pir sultan abdal'ı astıran atamız üçüncü murat'ı da kıskanıyorsunuz siz (bkz: üçüncü murat). zaten pamir'in ailesi beyaz türk olmasaydı, çocuk caprice gold maldives'ler ya da zemzem tower vs. varken öyle zekeriyaköy'de falan da kaybolmazdı tamam mı? hem sizin şu inönü var ya şu inönü, sen bilmezsin 1940'ta neler yaptığını. istersem menderes'in yıktığı camilerden bile mağdur olabilirim ben...

beyaz olmayan türkleri tanımak için,

(bkz: bu milletin amına koyacağız sen merak etme)
    (bkz: kucağımıza düşecekler merak etme)
    (bkz: egemen bağış'ın kuranla dalga geçmesi)

edit: ilk entry silinmiş.
  • beyaz türk olmayanlarin (bkz: tersi terim bulamamaç) zoruna gitmistir. cocuk kayip ulan cocuk. destek olmayacaksan kır o siyaset dolu çeneni iki dk da bari köstek olma.
  • vicdansiz tartismalara konu olan bir cocuktur.

bulunsun sonra yap su tatavayi be bos herif! goren de istanbul'un gobegini super guvenli bir bolge sanacak.
  • yuh be küçücük çocuklar üzerinden şu rezil tarihi geçmiş mağdur edebiyatınızı yapmayın be ayıptır! beyaz türkün çocuğuymuş demek, peki berkin öldüğünde arkasından yuhlatanlar yuhlayanlar kimlerdi diye sorarlar adama.. çocukları geçtik bebek yaşta olanlara geldi sıra.
  • ulen bu basligin acildigi iyi olmuş ha.
    cocugun basligi altinda sektiremedim pis heriflere cunku. cunku o çocuk kayipken asagilik grubun yaptigi gibi o baslikta orda siyaset yapmayi ayip saydim. he simdi duştunuz elime.
    utandim da yazarken, gittim alcaklik basligina yazdım derdimi. aha bak burda:

4.bir çocuk kayboldu. 3.5 yasinda
    pamir adi. melek gibi birsey fotoğraflarda goruluyor.
    (bkz: pamir dikdik)
    millet elinden geldiğince cocugu aramalara cikmis. seferber olmuş kendince. askeriye bilmemne adam göndermiş. herkes dağda tasta çocuk ariyor. ortam gerilmiş.
    biri diyor ki: kemalistler kacirdi, ortaya cikaracak, kemalizm iyi birsey gibi yansıtacak.
    biri de demiş ki: he bulun da buyuyunce gezide kafaniza tas atsin.
    birisi de demiş ki: toplumsal vicdan mastürbasyonu yapıyorlar...
    biri de demiş ki: aksama kadar bir suru çocuk kayboluyor, bu zengin diye böyle oldu araniyor..
    simdi ben yazacagim yazmasina da, gecen badilerimden kinama aldim. kufurlu yazıyorsun diye. utaniyorum da.
    ama kusura bakmayin yazacagim; e be pezevenk herifler, e be alçaklar, e be vicdansız, insafsiz, asagilik, kepaze rezil pislik.
    millet ne bilsin cocugun ailesi zengin mi ne anlasin ornegin ben orta anadolu göbeğinde ne bileyim o mahalle zengin mi fakir mi. fakir olsa ne zengin olsa ne pustoglu pust.
    ula millet siz kinayacaksiniz diye salsin da bebeler ölsün mü len? nedir demek istediğiniz, ne anladiniz kemalisti bilmemneyi de hakaretlere basladiniz? ulan omurgasiz yavsaklar, sizin hic insanliginiz yok mu? bazen savaş bayraklarini indirmez misiniz? hic mi mola vermezsiniz godosluga?
    allahin belalari sizi. ulan bi elime geçirsem var ya sizi, yemişim mahkemesini iyi insan olmayi. iki vurur bir sayarim len. adi vidansizlar len. cocugun ne alakasi var o konularla len. elleriniz dilleriniz kurusun inşallah.
    iste ben bu yorumlari yapanlari en hafif tabiriyle alçak, bu durumu da alcaklik olarak tanimliyorum.

kusura bakmayn ama bu entarimi buraya kopyaladım.
    hislerim sel oldu beni asacak artik.
    manyak misiniz be siz? kafaniz mi yandi be? nerden bilelim adam beyaz türk mü siyah kürt mü yeşil ermeni mi nerden anlayalım? ne anlayayim ben be konya'dan zekerikaköy villasi miymis neymiş ne bileyim? meram ya da nalcaci ya da fatih isiklar mahallesi.. al bak bakalim sana ne mana ifade etti? anladin mi bu saydiklarimdan bir bok? anlamadin.
    ben de o zekeriyaköyü anlamadım. bildiğim bir taksim, bir besiktas. başka semtini mi bileyim, gördüm mü ki nerden anlayayim. nerden anladin da benim beyaz türk çocuğuna agladigimi?
    ulen bu insanliga dair ne varsa içimde her gun biraz daha gidiyor içimden. vallahi kendimden korkuyorum ya. katil olacagim diye. öldüreceğim birini geberteceğim o olacak.
    kürtcüsü ayri coşmuş, öbürü ayri coşmuş, isterse terörist bir godosun oglu olsun arkadaş ne farkeder? sabi o be günahsız. 4 yasinda bile değil vicdanina sictigimin kavatlari.
    sonra sizin basiniza bir hal geldiğinde, bir yerlerde bir zulüm bir işkence gördüğünüzde yardim isteyeceksiniz. haklisiniz da. kim olsa insanliga siginmaya calisir. ama sizin yuzunuz olacak mi acaba o yardimi istemeye? bu kadar kötülüğü nerde ögrendiniz? hangi örgüt evinde anlatıyorlar bunlari? ne sekil evlerde büyüdünüz? hic mi arkadasiniz olmadi, hic mi yatip yuvarlanmadiniz karda marda? ne zaman agir işkenceci birini duysam, agir işkence öyküleri okusam, o insanlarin da bir analari babalari olduğu aklima gelir, duysa oglu işkenceci diye ne yapar acaba o ana derim, evleri nasildir acaba derim.hic mi basini oksamadi acaba bu hiyarin çocukken derim. hic mi anasi göğsüne bastirmadi derim. hic mi sevmedi len kimse sizi? olmadi mi soyle bir sarip sarmalayan? olmadi mi ekmek arasi peynir falan yapip elinize veren küçükken? allahin belalari. allahin cezalari. benim ne cezam varmis ki sizinle ayni dünyaya dogdum, neymiş benim cilem ki dingillerin yazilarina denk geliyorum?

yuh lan sizin insanliginiza. hayvan demem ben hakaret ederken. gözleri sulu minik bir comarcik bir kedicik hayvandir cunku. hic birinin boku olamazsiniz.
    lafa bak ya. laflara bak. trollügün de bir edebi adabi olur arkadaş. kinaye desen değil, uyarma desen değil. mal misiniz nesiniz ya. kütük müsünüz siz ya.
    kayseri'de kaybolan cocuklar'a kac ay agladik, dolandik deli gibi. onlar da mi beyaz türktü? ne bilelim biz kayseri de mor lapon mu yasar beyaz türk mü yasar? konya'da dondu gecen kis bir çocuk. elim gitmedi de yazamadım uzuntumden. o gun bugundur vicdanim rahatsız. o da mi beyaz türktü?
    de ki simdi bu kayip cocugun babasinda anasinda bir numara cikti, biz sövmeyecek miyiz? elimize verseler de yesek diye haya kurmayacak miyiz? beyaz türk diye iyi yapti mi diyeceğiz? münevver karabulut'a ağlarken ona da beyaz türk diye mi agladik? beyaz türk tarafi olsaydık o kizi kesen dallamalara hak vermez miydik? yandi mi sizin devreler, hangi bataklıkta doğurdular sizi, neler yaptılar size kucukken? bunca kini nerde biriktirdiniz? yuhlar olsun. yaziklar olsun.
    arenalar olaydi da sizi ataydik arenalara. coluga çocuğa acimayan dallamaya ben hic acimam. insan türünün büyümüşüne de aciyamiyorum artik sayenizde. içimi dişimi kuruttunuz pis kepazeler. sizin elinizde büyüyen/büyüyecek olan çocuğa yazik.

umursamiyorlarmis. umursama. ben de bir sürü seyi umursamiyorum. bir sürü seksli sokslu baslik yaniyor dolaniyor sol frame'de. birine bile bi bok yazmıyorum. cunku niye? umursamiyorum. önemi yok. ehemmiyet arzetmez. önemsemiyorum diye diye gelmişler de yazilar yazmislar cocugun basliginin altina. umursamiyorsan o baslikta ne isin var? siktir git kendi kendine umursama o zaman. umurasmiyorum diye yazmak da neyin nesi? öyle de bir umursamissiniz ki iste, umursamaktan ölmüşsünüz, ama hayat boyu ezik, hayat boyu pis, cirkin, sevgilisiz, sevensiz, dallama baba, salak bir ana elinde perişan olmuşsunuz, milletin birini cikar gözetmeksizin sevebileceğine ihtimal vermiyorsunuz.

örümcek korkusu gibi. had safhada olur bazen insanda. fobinin de ötesinde. nedeni de beynin onu tanimlayamamasi, insan bedeninden cok farkli olduğu için beynin anlayamamasi derler. ilkel bir güdü ama var. sizdeki de böyle. iyilik korkusu. iyi olunabileceğine duyulan korku. köpek kesen, kedi biçen, milleti gazlayacagim derken masum comarlari minnoslari katleden de sizsiniz. gaz bombasi ses bombasi derken tonlarca güvercinin ölümüne sebep de sizsiniz. bir bok yaparken öbür tarafta neleri yiktiginizi yaktiginizi umursamazsiniz ki. yarrak sapi gibi heriflersiniz. bok cuvali gibi adamlarsiniz. insansiniz evet ama yandan yemişi. insan görünümlü bok. gdo'lu gida gibi. baksan insan. ama içine baksan bok. siçmik. atik. pislik. ifrazat. yontulmamis kutuk. erdemsiz bilgisiz hadsiz adi cahil.
    keşke bir insanin buyuyunce ne bok olacagini tahmin etme aleti olsa da ona göre önlemler alinsa.
    gerçi bana bir bebe getirseler, al bak bu bebe büyüyünce hitler olacak deseler bile ben ona bir kötülük edemem. sizin çocuk halinizi verselerdi bana, ben ona bile bakar top oynatirdim. mallik bende demek ki.
    elleri melleri küçücük ya. nasilsiniz siz böyle, ne yediniz ne içtiniz, hep mi çernobilli skin mahsullerisiniz bilemiyorum ki.
    teh allah binbir türlü belanizi versin. siz de yanin böyle acilar içinde de göreyim bir nasil yardimlar dilendiğinizi.
    isanlik testi olmuş bu "beyaztürkün kaybolan cocugu". yazik yavrucuğum. yazik sana.
    cocuklariniza yine kiyamiyorum, colugunuzdan çocuğunuzdan ciksin demiyorum ama bak. elinizden dilinizden ciksin.:
  • "2013’te 55 çocuk işçi yaşamını yitirdi"
    http://haber.sol.org.tr/…amini-yitirdi-haberi-82938

"tecavüz mağdurlarının yarısı çocuk
    tüik verilerine göre, cinsel saldırı suçları son beş yılda yüzde 30 arttı"
    www.bianet.org/bianet/kadin/149388-tecavuz-magdurlarinin-yarisi-cocuk

(bkz: pozantı cezaevi'ndeki cinsel şiddet)

(bkz: uğur kaymaz)

(bkz: berkin elvan)

pek "beyaz türk" profiline uyanların çocukları değil bunlar. gel, bunlar için koparalım kıyameti "zenci" arkadaş. sorumlularından hesabını soralım. analarını mitinglerde yuhalatan şerefsiz oğlu serefsizlerden soralım hesabını. kim tutuyor seni? kopar kıyameti ulan. internette yavşaklık yapma, çık sokağa, sor ezilen zenci çocukların hesabını. verme oyunu bu zenci çocukların katillerine, tecavüzcülerine.

yavşaklık kanında varsa, başka tabi. de siktir git o zaman.
  • benim timeline üzerinden takip ettiğim kadarı ile zekeriyaköy'de pamir'i arayan kitle ile okmeydanı'da oturan berkin'e üzülüen kitle aynı kitle. yani bu insanlarda sorun yok gibi geliyor.
  • vicdansız, ruhsuz bir tipin kendince dikkat çekme çabasıyla yaptığı isimlendirme.
    o çocuk kimin çocuğu olsa aranırdı.
    bu çocuk üzerinden kimse ile tartışmaya girmeyi midem kaldırmaz da, yine de dayanamadım. zira okuduğum şeyi de midem kaldırmadı.
    büyük tespit yaptın di mi koçum. zengin çocuğu. villaların orada kaybolmuş. önemli bak bu. kaçmamış senin zehir gibi zekandan. sosyolojik tespitlerin kralısın sen. aferin sana.
  • cahilliği,
    insanlıktan nasip alınamamışlığı,
    alçaklığı,
    tahammülsüzlüğü,
    kıskançlığı
    daha bebe kadar çocuk üzerinden dillendirenlerin tanımladığı çocuktur.
    çünkü bir "çocuk" olarak değil, illa beyaz, zengin türk olarak dillendirilmektedir ve etiketlendirilmektedir.

bize öğrettiler ki,
    çocukların ve ölülerin kimliği olmaz.
    allah(c.c.) bile çocukları günahlardan muaf tutacak kadar merhametlidir siz küçücük insanların, küçücük beyinlilerin aksine.

ama sizin içiniz çürümüş,
    şeytan girmiş içinize.

ben twitter'a bir ara baktığımda;
    genci,
    yaşlısı,
    kürd'ü,
    türk'ü,
    başörtülüsü,
    mini eteklisi
    herkesin içi yanıyordu.

ama allahsız, namussuz, haysiyetsizlerin çok gücüne gitmiş olabilir bu durum.
    ne diyeyim,
    allah(c.c.) affetsin,
    allah(c.c.) ıslah etsin
    böylelerini.

imza: esmer bir türk.
hesabın var mı? giriş yap