şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ak tv)
  • sanıyorum ses tv yerine yayına başlayacak olan yeni kanal. melih'in borazanı ses tv bir süredir test yayınındayız ibaresi ile kapalı.
  • iliskileri bozulana kadar, akp'yi ovme konusunda yandas medyaya en buyuk rakip. hele bi ankara esnafi reklam vermesin bak sen o zaman gor esnaflarin cilesini. bu isleri yaklasik 20 yil gec akil etmesine ragmen ben yeni bir uzan dogacak diyorum.

kisisel web sayfasinda tv yoneticisi olacaginin sinyallerini "biz gençlerdeki potansiyelin farkındayız. onların neler yapabileceğini biliyoruz. verilecek destekle bütün zorlukların altından kalkacaklarından eminiz." diyerek cok onceden de vermis osman abi.

(bkz: gokcek nereden nereye kosuyor)
  • su yatağını buluyor mirim. gökçeklerin açacağı kanala "beyaz" ismini vermeleri kadar manidar birşey olamaz.

bütün renkler aynı hızla kirleniyordu
    birinciligi beyaza verdiler

(bkz: özdemir asaf)
  • (bkz: ses tv)
  • (bkz: #18234336)
  • (bkz: şakacı) *
  • digitürkün avrasyayı 112. kanala yollayıp, yerine yani 36. kanala yerleştirdiği tv kanalı...
  • vergilerimizin nasıl çarçur edildiğinin göstergesi. ne ilgisi var demeyin. bu adamlar ticaret ile mi kazandılar desteksiz öz sermaye ile tv açacak parayı? sanmıyorum. ihaleler...ihaleler...ihaleler... adının da beyaz olması ilginç. temiziz biz pırıl pırıl, sütten çıkmış ak kaşık... mı?
  • beyaz show'u ve beyazıt öztürk'ü çağrıştıran kanal. gökçeklerin iyi bir isim seçemedikleri aşikar. hulki cevizoğlu gibi değerli bir gazetecinin nasıl olup da bu kanalda program yapabildiği de ilginç bir tartışma konusu. tabii artık ne değerli ne kıymetli; kim dürüst, kim akıllı bu tip değerler/değerlendirmeler değiştiği için her şey biz doğal gelebiliyor.