• (bkz: mal)

beyaz yakalı olmak ve yoga eğitmeni olmak arasında ince bir çizgi var anladığım kadarıyla.
  • beyaz yakalilarin tum eşlerini musteri yapacagi icin finansal bir eksiklik cekmeyen akilli insanlardir.
  • saygı duyduğum kadındır. inanılmaz leş 9-18 beyaz yaka iş hayatına girdiğimden beri bu sikik hayattan kurtulan kim varsa inanılmaz saygı duyuyorum. hayatının %90'ını çöpe atmadan yaşayabilenlere ne mutlu.
  • ben beyaz yakayıda bırakmayı düşünmedim ama hala aklımı kurcalayan şeyler var , evet yoga güzel ve vücudun dinginliğini sağlıyorum ama işimi bırakacak kadar da kendimi kaptırmıyorum günlük yoğun stres ve konsantrasyon dengesinin sarsılmaması ve aklımı yitirmemek için güzel güzel vakit geçiriyorum hepsi bu.
  • bir nevi "ferrarisini satan bilge " hesabı. kariyerli olup, tazminatı alıp gitmiştir.
  • sefil hayatlarının acısını başka arayışlarda olan herkese ileri geri laflar ederek çıkarmaya çalışan kompleksliler, çok tatlısınız.

yoga eğitmeni olmasını bilemem de yogayla cidden ilgilenen ve disiplinli şekilde devam eden insana saygım sonsun.

olm lan bir de her yoga yapanı içsel yolculuk, aydınlanma ne bileyim budizmle falan ilişkilendirmeyin. yoga bildiğin spor. ötesiyle ilgilenen ilgilenir. yıllardır yoga yapıyorum öyle aydınlandığım falan yok.

hepiniz 50 yaşında nefes nefese kalmadan 10 basamak çıkamaz hale geldiğinizde bu eleştirdiğiniz insanlar sizin 20'li yaşlarınız gibi yaşıyor olacaklar. o zaman tekrar görüşelim.
  • beyaz yaka hayatı bırakmaya ne gerek var ki. yoga o kadar cesitlendi ki artık her kalkan yoga eğitmeni yım diye geziniyor. artık ben de yoga eğitmeniyim hem de beyaz yakalı yoga eğitmeni. hafta sonları tüm gün evde oturup hicbirsey yapmadan uzanıyorum, katılmak isteyenler yeşillendirebilir. iddia ediyorum en iyi yoga çeşididir.

dipnot: erkeğim.
  • beyaz yakalı tokatlamanın beyaz yakalı olmaktan daha kolay olduğunu fark etmiştir.
  • beyaz yakada hangi beyaz yakadır? zaten artık yogacı yok yoga eğitmenleri var herbir yerde
  • keçi kardeşimiz gene iyi yere dükkan açmış;

beyaz yakası,
    beyaz yaka sevmeyeni
    zengin düşmanı, kadın düşmanı
    klişeye dönüşmüş "bırakacağım bu profesyonel hayatı" fikri ve "yogada huzuru buldum" kalıplarının takipçileri ve tepki duyanları,
    kendi çevresindeki örnekler üzerinden çakmak isteyenler
    hatta entrynin sonundaki yatak performansı yorumu üzerinden ayar peşine düşecek olanlar,
    son olarak bunları listeleyip istiklal marşı ve kapanış diyecek olanlar,
    istiklal marşı
    kapanış.

ab grubunda ilk 5'e girer.
hesabın var mı? giriş yap