şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadınların masalarında bulunan bok suyu rengi detoks içeceği. fiks.
 • liseyi zor bitirebilmiş kobilerin ve esnafın aksine genellikle türkiyede ilk 10.000 sıralama ile alan okullarda okumuş olmalarıdır.

  iki kuruş beyninizle beyaz yakalara sallamaya gelmeyin amınakoduğumun kobileri ya.
 • (bkz: abi beyaz yakalı eleştiriyorum)(bkz: yok canım almayayım ben eleştirdim de geldim)

  beyaz yakalılar, modern düzende nasıl yaşanılması gerekiyorsa öyle yaşayan, çocuklarını da modern dünyaya uyum sağlaması adına olabilecek en uygun şekilde yetiştirmeye çalışan insanlardır.

  sieeeeeeeeeeeeee gidin beyaz yaka edebiyatınızı başka yerde yapın
 • (bkz: bir nicke bakarım nick mi diye bir de yazdıklarına bakarım adam mı diye)

  beyaz yakalının eleştirilecek çok fazla kusuru olabilir. ama bunu yapacak kişi sabah plaza tuvaleti temizleyip akşam klavye delikanlılığı yapan bir aktrol değildir. olmamalıdır...

  tanım: insan olmalarıdır.
 • (bkz: starbucks)
 • kategorize edilecek pek bir ortak özellikleri yoktur.
 • kendi çalıştığım sirkettekileri genelleyerek yaziyorum. her yerde dikis tutturamayan adamlar bunlar. bir de kendi işlerini yapacak olsalar sicip batirirlar buna eminim.

  toplantılarda havalı havalı " nasıl daha çok satabiliriz" konularında caka satarken 50 yıldır piyasada olan ve piyasada oturmuş bir urunun üzerine konuştuğunu unutur, lansmana giren yeni ürünün ciroları hedeflenen düzeyde olmayınca "ekip olamıyorsunuz" diye cemkirir.

  velhasili kelam sevmiyorum bu orospu çocuklarını. çünkü suna eminim ki orta çaplı bir aile şirketinde dahi barinamaz bir çoğu.
 • "akp’yi ve bilimum dini oluşumları gericilik olarak görürler ve kendilerine yakıştırmazlar. ulusalcılardır. hdp baraj altı kalmasın diye oy veren kesimin çoğu bunlardandır. siyasetle ilgileri recep tayyip erdoğan düşmanlığı ve chp’liyim demek kadardır." demiş

  bak bak bak!
  tespitlere bak hele!
  ulan bu memlekette taciz, tecavüz, hırsızlık, arsızlık her türlü aşağılık suç din kisvesi altında işlenmişken, özellikle de köpekliğini yaptığın parti döneminde şahlanmışken
  kalkmış utanmadan dini oluşumları gericilik sayarmışız da falan da fistan da boktan boktan analiz kasmışsın

  lan it daha düne kadar senin götünü yaladığın parti çözüm süreci adı altında pkk nın doğudaki her türlü silahlanmasına, yollara devletin araçları ile mayınlar döşemesine, teröristlerin yol kesip kimlik sorgusu yapmasına, daha sayamadığım onca tavize göz yummadı mı? ne çabuk unuttunuz lan apoyla masaya oturduğunuzu!
  bak bak bak!
  bunları unutmuş utanmadan "çoğumuz hdp ye verirmişiz oyumuzu " diye analiz sıçmış haspam

  "bilinçsizce terör örgütleriyle birlikte olmakta, onlara yardım etmektedirler. türkiye’den bi’haber yaşamaktalardır." diye sıçmışsın

  ulan geri zekalı!
  apoyla masaya oturdunuz "aldatıldınız"
  fetönün götünü yaladınız "kandırıldınız"
  şimdi bilinçsizce terör örgütleriyle birlikte olan "geri zekalılar" siz ak parti yalakaları mı yoksa ak partiye oy vermemiş beyaz yakalılar mı?

  daha çok yazılacak şey var da "saçma sapan salak birisi"nin boktan oluşan tespit sıçmıkları için bu kadarı bile fazla!
 • beyaz yakalıların en büyük ortak özelliği beyaz yakalı olmasıdır.
  böyle sikko başlık açanların en büyük özelliği ise mal olmalarıdır.