• rol aldigi deterjan reklami disinda antipatik buldugum, cirkin sovmen.

edit: alti yil sonraki gorusum su sekilde (sozluk okuyorsa -tabii okumuyorsa da- onu uzmek istemem): alcakgonullu, olgun, kendini iyi taniyan, saygili (halk gulsun diye konuklarini tartaklamayan, sozlerini kesmeyen, vs) ve sanirim ilk yazdigim entryden dolayi benden bir ozru hakeden, dogru duzgun bir insanmis, televizyonda onun gibisi pek bulunmazmis.
    ps. hala tipim degil.
  • buraya kadar aklımla geldim diyor beyaz.

oysa ki onun kadir çöpdemirden kafa yapısı olarak daha öte de bir insan olduğunu sanmıyorum.kaşı gözü yerinde olmasa idi şu anda kadir çöpdemirden ötede bir yerlerde olup olmayacağını merak ettiğim bir insan.
  • cani lahmacun istediginde "bana 2 lahmacun yap biri acili olsun" mesajini yanlıslıkla ayrildigi sevgilisine yollayan ve bu sayede sevgilisini geri kazanan sovmen!
  • piyasaya çıktığından bu yana espri repertuarını geliştirememeyi
    yoğun manken trafiğine bağlıyoruz.geometrik bi dizaynda açılıp kapanan burun deliklerine sahip tek şovmen
  • (bkz: beyaz)
  • (bkz: hüsmen dayı)
    (bkz: ejder)
    (bkz: çılgın vedat)
    (bkz: pertev)
  • dunku programina zulfu livaneliyi cagirarak aslan mertebesine ulasan, bir de ustune mustafa sandala ayar vererek kaplan mertebesini de alan leylim ley showman
  • eskisehir genç radyoda gece nöbetçisiyken, sıkıntıdan dayanamayıp bir ara eskisehir için deniz durumu raporu verdiği için acaip fırça yiyen, konuşmaması hatırlatılan ama bari 2 den sonra biraz konuşsun vakit geçmez diyerek sayın radyo sahibini kandıran a ve i olmasaydı şimdi nerelerde olacagını çok merak ettiğim talkshowcu.(bkz: kader)
  • 4 ekim cuma akşamındaki programda sözlükten arakladığı kelime ve deyim anlamlarını seyircilere satan şovmen.*
  • yeni saçlarıyla göz doldurmuş şov adamı.
    çizgili takım elbise de yakışmış hınzıra.
hesabın var mı? giriş yap