şükela:  tümü | bugün
  • abi youtube'da minik videolarla karşılaşınca bir aydınlanma geldi bana. sınav haftası içinde olduğum için ne kadar boş varsa yapıyorum.. bu boş yapmalarımdan beyazıt öztürk de nasibini aldı.

abi bu adam yıllardır program yapıyor.. spesifik birisini davet etmişliği var mı bilmiyorum ama birisinin albümü mü çıktı çağır çıksın iki söylesin, birisinin filmi mi çıktı abi çağır castı yığ oraya anlatsın dursun.

abi herkes ama herkes bu adamla gır gır şamata içinde. ulan birisi de çıkıp desin ki birader amk yıllardır aynı şeyleri yapıp duruyorsun. ulan selvi ağacı dikseniz doğan medyaya daha fazla faydası olurdu bak yemin ederim.

albümün çok iyi olmuş hayatım, film baya iyi, aman güzelsin, aman süpersin. ulan bir kere ya bir kere de birader olumsuz eleştir şu amına koyduklarımı. söyle birader söyle de ki "amk yapacağınız işin.. böyle senaryo mu olur.. illalah ya artık 3. sınıf komedilerden, aşk filmlerinden" de ya. "sikim sizin para kazanma hırsınızı, doğru düzgün senarist, proje yok mu bunlar ne?" de.

oraya çıkanlar kendini allah sanıyor sonra dan dun açıklamalar, alkolü alıp kameramana yumruk sallamalar.

bunu beyazıt üzerinden niye anlatıyorum biliyor musunuz? çünkü herkes 1 yalarken beyazıt 3 yalıyor. en gözüme batan o olduğu için yani.

neyse dava et lan beni beyazıt. yalıyorsun oğlum işte kabul et.