şükela:  tümü | bugün
  • iki gün önce yeni yayın dönemiyle ilgili, tv8 ekranında “bomba 1-2 transferimiz daha var ama şimdi söylemeyeceğim” diyen acun ılıcalı’nın sürprizi belli oldu. “beyaz show” programıyla tanınan beyazıt öztürk “o ses türkiye” ekibine katıldı.

acun ılıcalı, sürpriz transferle ilgili şunları söyledi: “beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. benim için önemli olan o ses türkiye ailesinde olması. çünkü türkiye’nin en önemli isimlerinden biri beyazıt öztürk. bu yıl o ses türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.”

http://www.hurriyet.com.tr/…zturk-surprizi-40916473
  • (bkz: vay be nereden nereyee... kadere bak)

acun yavaştan beyaz'ı alp kırşan v 2.0 yapacak anlaşılan.
    zaten bu saatten sonra beyaz'ın da tek iş yapabileceği yer acun'un yanı olur.
  • ee paralar suyunu çekince acun'a kadar düşmüş gariban ne yapsın ?
  • “acun’daki rahatlığa bak be...” dedirten haber. adam o kadar para kazanıyor ve o kadar bir serveti var ki, moderatörlükten feragât edip yerine beyazıt öztürk’ü koyabilecek. acun yani, yaptığı her programda kendini sunucu moderatör cart curt koymazsa ölecek hastalığındaki acun!

beyazıt öztürk anca moderatör olabilir. jüri olmalık ne müzikal bilgisi var ki? gerçi, jüridekilerin kaçının müzikal bilgisi var ki? :) bir adam var soyuna soyuna isim yapıyor, o mu müzikal anlamda bilgili? :))
  • hiç izlemedigim programı bana izletecek bir hamledir. fular kasmaya hiç gerek yok. yıldız tilbe'nin ardından acun'un en iyi hamlesidir.
  • acundan sigortalılar derneğine hoşgeldin
  • ah! sen bile mi brütüs?
  • tv8 reyting açısından iyi bir kış sezonu geçirmediği için yapılmış hamle.